Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Kino teatruose nuo šiandien rodoma sąmojinga, rafinuota komedija „Madam". Ryškūs personažai, kuriuos suvaidino visame pasaulyje žinomi aktoriai Toni Collette ir Harvey‘is Keitelis, o taip pat išraiškinga ispanų aktorė Rossy de Palma puošnioje ir elegancija dvelkiančioje aplinkoje Paryžiuje - didelis malonumas tiek kino gurmanų akims, tiek ir plačiai moteriškai publikai.
Filme pasakojama šiuolaikinė Pelenės istorija - apie kambarinę, kuri visiškai netikėtai ir ne savo noru tampa elito dama. Marija, savo šeimininkės prašymu vienam vakarui apsirengia kaip turtinga aristokratė ir... ją įsimyli kilmingas britų meno ekspertas. Madam Ana ir jos vyras Bobas anaiptol nesidžiaugia tokiu įvykių posūkiu ir sekioja Mariją bei jos naują meilę po visą Paryžių. Ana, kurios pačios vedybinis gyvenimas jau yra išsikvėpęs, nusiteikusi bet kokiomis priemonėmis nutraukti šį romaną.
Komedijoje labai aiškiai parodomas charakterių ekscentriškumas. Anos gyvenimas - tai glamūras, jos darbas - rengti vakarėlius, megzti naudingas pažintis, numatyti visus galimus įvykius ir kiekvieną žmogų permatyti geriau, nei jis pats save. O Marija - charizmatiška ir gero būdo moteris, mokanti mėgautis kiekviena savo moteriškos laimės minute.
Komedijoje „Madam" daug intriguojančių ir šmaikščių situacijų, o taip pat žodžių žaismo, pasižyminčio brandumu ir minties gilumu. Trumpai tariant - tai klasiška prancūzų komedija, kuri jau kino teatruose!
"Garsų pasaulio įrašų" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 298
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt