Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Šį savaitgalį pradedama rodyti nauja filmų „Džiunglės" ir „Trauka" kūrėjų nuotykių komedija „Partneris" su charizmatiškuoju aktoriumi, „Ekskursantės" žvaigžde, Sergejumi Garmašu.
Komedija, kurioje įtampa ir juodas humoras susipina su egzotišku Vladivostoko „čainataunu", balansuoja ant fantazijos ir realybės ribos. Filmo vinis - paslaptingas įsikūnijimas, kai pareigūnas Chromovas atsiduria kūdikio kūne. Linksma žiūrėti, kaip vienerių mažylis ciniko majoro balsu moko vyriškumo savo „tėtį", pareigūną Olegą. Pastarasis - jautrus, šeimyniškas, bet drąsos pritrūksta net gaudant paauglius už neteisėtą gėlių laužymą.
Jie turi įvykdyti slaptą operaciją - po priedanga sugauti kinų triados bosą. Tačiau prieš tai reikia sugalvoti operacijos planą, surasti mafijai pavaldžią vietinę „peteliškę" ir infiltruotis. Tuo tarpu „mama" turi nieko neįtarti, o Chromovas privalo gerti mišinukus, nešioti sauskelnes, miegoti kūdikio lovelėje ir slapta padėti „tėčiui" įvaldyti banditų žargoną. Ar tai įmanoma šiems keistiems gangsterių medžiotojams?
Sergejus Garmašas sarkastiško majoro Chromovo vaidmenyje, Andrejus Nazimovas - tėtis po priedanga bei kūdikis, kompiuterinės grafikos genijų komandos sukurtas „nuėmus" S. Garmašo mimikas ir aktoriaus Aleksandro Petrovo judesius. Įtraukianti komedija „Partneris" kinuose nuo rugsėjo 15 dienos!

Filmo anonsas: https://youtu.be/drfYDqimgtsUždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 703
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt