Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Kino gurmanų ir kritikų išgirti bei mylimi, filmų „Neliečiamieji" ir „Samba" kūrėjai Olivier Nakache ir Eric Toledano sugrįžta su nauja komedija „C‘est la vie!"
Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias! Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to pailsėti. Visgi, reikia išpildyti dar vieną užsakymą - surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII amžiaus dvare. Kaip visada, Maksas suplanavo kruopščiai: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas - visus reikalingus tobulos šventės ingredientus... Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti chaosu, katastrofa.
Atėję žiūrėti šios komedijos, ne tik sužinosite visas vestuvių pokylio organizavimo paslaptis - ką reikia ir ko nereikia daryti, kad šventė jus džiugintų, o nevirstų nevaldoma, kad ir linksmų situacijų virtine. Pasiruošimo vestuvėms užkulisiai - kaip pats gyvenimas, pilnas pakilimų ir kritimų, juoko ir ašarų, humoro ir nuoskaudų. Kaip amerikietiški kalneliai, kuriais skriedami patiriame tikrą magiją ir begalę emocijų.
Filme nuostabiai atsiskleidžia žavi Jean-Pierre Bacri vaidyba, aktorius pripažintas vienu iš geriausių visų laikų Prancūzijos aktorių.
Komedija su prancūziškos prabangos skoniu „C‘est la vie!" kviečia į kino sales nuo spalio 13 dienos.

C‘est la vie! („ Le sens de la fête")
PREMJERA LIETUVOJE: 2017-10-13
REŽISIERIAI: Olivier Nakache, Eric Toledano
VAIDINA: Jean-Pierre Bacri („Asteriksas ir Obeliksas: misija Kleopatra", L. Bessono „Metro"), Gilles Lellouche („Afera pagal Antonį Zimerį", „Seksomanai", „Žakas Merinas: mirties instinktas", „Adelė ir mumijos paslaptis"), Suzanne Clément („Mamytė", „Bet kokiu atveju Lorens"), Jean-Paul Rouve („Edit Piaf: rožinis gyvenimas", „Adelė ir mumijos paslaptis", „Asteriksas ir Obeliksas: misija Kleopatra"), Judith Chemla, Kévin Azaïs ir kiti.
ŠALIS: Prancūzija
ŽANRAS: komedija


Anonsas: www.youtube.com/watch?v=u92em9IzO08


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1135
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt