Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Karštoji žinia:

Minėdama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūra (UNHCR) KVIEČIA pamatyti jaudinančius pabėgėlių pasakojimus kine. 24 d. 14 val. „Skalvijos" kino centre pristatome du dokumentinius filmus - naują Marianne Hougen-Moraga ir Estephan Wagner dokumentinį filmą „Sielvarto jūra, vilties jūra" (Sea of Sorrow, Sea of Hope, 2018). Tai Manal iš Sirijos ir jos trijų vaikų pasakojama istorija apie išgyvenimus siekiant būti kartu saugioje vietoje. Filmas pristatomas kartu su lietuvių režisierių Julijos ir Rimanto Gruodžių dokumentiniu filmu „Dievo paukšteliai" (2005). Baigiantis Antrajam pasauliniam karui nuo sovietų okupacijos į Vakarus pasitraukė per 60 000 lietuvių.

Po filmų peržiūros diskusijoje savo įžvalgomis dalinsis: žurnalistas Rimvydas Valatka, Lietuvoje su šeima gyvenantis doktorantas Ahmad (vardas pakeistas) iš Sirijos, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Pabėgėlių ir migrantų programos vadovė Eglė Samuchovaitė bei režisierius Rimantas Gruodis. Įėjimas laisvas.

 Tarp didžiulės naujos savaitės filmų įvairovės savaitgalį įsiterpia Irano kino dienos, per kurias bus parodyti 5 filmai. Tik „Mėnesiena" su lietuviškais subtitrais, kiti - su angliškais. Tačiau į visus juos įėjimas su nemokamais bilietais.

Tokią pat dovaną žiūrovams jau kelintą pirmadienį dovanoja ir Lenkų institutas. „Senojo kino" seanse - 1939 m. filmas „Daktaras Murekas" (rež. Juliusz Murek).

Kino klasikoje - šviesus, nors ir liūdnas, švarus, nors ir skaudžias emocijas paliečiantis filmas „Paryžius, Teksasas" (rež. Wim Wenders). Ir tik dideliam ekrane jis suskamba pilnai.

Taip pavasaris ir nužingsniuotas.Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 257
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt