Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

2014 metais Prancūzijoje rašytojo Romaino Puertolaso sukurtas ir Nr.1 tapęs bestseleris „Neįtikėtina kelionė IKEA spintoje" persikėlė į kino ekranus juostoje „Neįtikėtina fakyro kelionė". Šiuo metu Lietuvos didžiuosiuose ekranuose jau rodoma nuotaikinga istorija, pakerėjusi visą pasaulį, turėtų sužavėti tuos, kuriems įspūdį paliko tokie kino hitai, kaip „Lūšnynų milijonierius" bei „Šimto žingsnių kelionė" bei tuos, kurie neabejingi Indijos žvaigždei Dhanush.

Niekam ne paslaptis, jog gerbėjų skaičiumi Indijos kino žvaigždės drąsiai prilygsta Holivudo aktoriams. Ne išimtis ir Dhanush, kurio tikrasis vardas - Venkateshas Prabhu. Tai, kad jį myli ir vertina kinomanai, puikiai įrodo faktas, jog aktorius turi daugybę fanklubų, kuriems valdyti neseniai pasamdė atskirą žmogų.

Skelbiama, kad nuo šiol su gerbėjais bendraus ne pats Dhanush, o su juo anksčiau dirbęs filmų režisierius Subramaniamas Siva. Šis bus atsakingas už žinutes socialiniuose tinkluose, renginius bei atsakinėjimą į žinutes ir gaus solidų atlygį.

Filmas „Neįtikėtina fakyro kelionė" pasakoja apie Mumbajaus priemiestyje gimusį ir augusį berniuką Adžatašatrą Lavašą Patelį, kurį visi vadina tiesiog Adža. Nuo pat vaikystės žavėjęsis fakyrais, berniukas kantriai mokosi šio amato triukų bei paslapčių. Viena sūnų auginanti motina vis žada Adžą nusivežti į Paryžių, kuriame gyvena jo tėtis, tačiau nespėja - miršta.

Daugybę istorijų girdėjęs sūnus nusprendžia vykti į Paryžių vienas. O tada Adžos sėkmei koją ima kišti patys netikėčiausi atsitiktinumai. Spręsdamas neturėjimo kur apsistoti problemą, Adža nusprendžia naktį praleisti IKEA baldų salone. Tačiau naktį būtent tas ekspozicijos kambarys, kuriame saldžiai miega Adža, pakraunamas į sunkvežimį ir iškeliauja į Londoną.

Prabudęs ir nesuprasdamas, kas vyksta, Adža susipažįsta su tuo pačiu sunkvežimiu į Anglijos sostinę vykstančiais nelegalais. Tuomet parduotos skrynios viduje atkeliavęs į pirkėjos namus, yra vos nenušaunamas. Tada oro balionu nuskrenda į Libiją. Žodžiu, įvykių tėkmė tokia, kad bet kuris vakarietis turbūt išprotėtų.

Bet Adža tiki, kad niekas nevyksta be priežasties ir pasitiki karmos teisingumu. Būtent jo gebėjimas atsiduoti likimo malonei padovanoja vaikinui neįtikėtiną, neužmirštamą ir pačią įsimintiniausią gyvenimo kelionę.

Filmas „Neįtikėtina fakyro kelionė" jau rodomas Lietuvos kino teatruose.CLINIC 212

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1011
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt