Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Komedijos „Kelyje” režisierius Toddas Phillipsas sukūrė naują hitą -  filmą “Pagirios Las Vegase“. Šį kartą aktoriams teko filmuotis kartu su piktais partneriais. Su laukiniais tigrais. Informuoti šaltiniai praneša, kad vienas iš tigrų yra bokso legendos Mike‘o Tysono nuosavybė – neatsitiktinai viename epizode pasirodo tikras M.Tysonas ir iš pagiringų pabrolių bando atsiimti mylimą žvėrį.

„Režisieriaus galva buvo prikimšta beprotiškiausių idėjų. Jis tigrus norėjo „įdarbinti“ daugelyje scenų“, – prisimena aktorius E. Helmsas. „Paklaustas, ar galima tigrui į snukį sviesti mėsos gabalą, dresuotojas gūžteldavo pečiais ir pasiūlydavo pabandyti – pažiūrėsim, kas bus“.

Buvo filmuojami net 4 tigrai. Visai kūrybinei grupei pravestas griežtas instruktažas. “Prijaukinti jie, ar ne, bet darbas su laukiniais žvėrimis reikalauja didžiulės atsakomybės. Ypatingai su tigrais, kurie labai nemėgsta staigmenų“, – sako gamybos prodiuseris Billas Brzeskis. Kai tik tigrai pasirodė, patalpa buvo izoliuota nuo likusio pasaulio ir nė vienas darbuotojas neturėjo teisės prisiartinti. Tie, kurie liko filmavimo aikštelėje, buvo įspėti, kad vengtų staigių judesių ir nesipainiotų tigrams „po letena“.

Rizikingiausioms scenoms visgi gyvo tigro atsisakyta – pasitelktas natūralaus dydžio muliažas, kurį parūpino Jimo Hensono studija. Su tigro imitacija nuolat dirbo net du lėlių teatro specialistai. Vien tigro fizionomijoms valdyti prisireikė trisdešimties elektrinių varikliukų. Sudėtingas įrenginys tiekė nasrams dirbtines seiles...

Filmo kūrėjai prisipažino, kad buvo priversti gerokai pastudijuoti dryžuotojo įpročius ir pomėgius: pasirodo, eidami pasivaikščioti, tigrai pirmenybę teikia kietiems ir tvirtiems paviršiams. Kai reikėjo tigrą vežti pagiringų pabrolių „Mersedesu“, tikrosios minkštos automobilio sėdynės buvo pakeistos masyvia kieta medžiaga. „Norėjome tigrams suteikti maksimalų komfortą“, – juokauja B. Brzeskis.

Ak, vos nepamiršome, kad komedijoje „Pagirios Las Vegase“ buvo ką veikti ne tik tigrams: garsūs aktoriai Bradley Cooper, Edas Helmsas ir Zachas Galifianakis vaidina pagiringus draugelius, kurie bernvakaryje pametė... jaunikį, o iki vestuvių lieka 40 valandų. Ryte po audringos nakties vonioje kažkodėl guli tigras, kambaryje – 6 mėnesių kūdikis, geriausiam draugui trūksta priekinio danties, o atmintyje – balta dėmė... Prablaivėjusi trijulė skuba grąžinti tigrą Maike‘ui Taisonui, kuris dryžuotąjį augina vietoj šuns.

Prognozuojama, kad komedija „Pagirios Las Vegase“ bus vienas populiariausių šios vasaros filmų. Lietuvos kinuose „Pagirios Las Vegase“ startuoja nuo birželio 12 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1862
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt