Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Atsinaujinęs cinema.lt portalas išlaiko senas geras tradicijas ir su kino savaitės apžvalga pristato dar kelis naujus filmus, kurie papildys Lietuvos kino teatrų repertuarą. Šią savaitę startuojantys filmai nepretenduoja į didžiųjų metų naujienų statusą, tačiau belaukiantiems pramoginių vasaros juostų (“Terminatorius: išgelbėjimas”, “Haris Poteris ir netikras princas”) Lietuvos žiūrovams gali padėti smagiai praleisti penktadienio vakarą.

Komedija “Naktis muziejuje 2”, kurioje jėgas suvienijo Ben Stiller ir Robin Williams, tikriausiai patiks “Mumijos” ir “Juros periodo parko” gerbėjams, mėgstantiems juostas apie seniai išnykusių būtybių prisikėlimą. Žinant, kad pirmajame “Naktis muziejuje” filme tikrai netrūko visokio plauko atgijusių senienų, tamsiuose muziejaus koridoriuose medžiojančių naivų naktinį sargą, antrajame serijos filme jų irgi netrūks. Žinoma, juosta skirta pramogai ir juokui (ne veltui du puikūs komikai iš visų jėgų stengiasi net ir kebliausiose situacijose neprarasti humoro jausmo), todėl logikos jame ieškoti nevertėtų. Kita vertus, filmą tiesiog būtina pamatyti tiems, kurie mano, kad muziejų lankymas ir kelių šimtų metų senumo eksponatų tyrinėjimas – nuobodus užsiėmimas, nes, kaip rodo “Naktis muziejuje”, iš pažiūros neįdomūs eksponatai gali pasirodyti neįtikėtinai vertingi. Ir pavojingi gyvybei.

Siaubo filmo mėgėjus turėtų sudominti “Nekviesti svečiai”, viena iš nedaugelio šių metų juostų, kurioje išvengiama gąsdinimo motoriniais pjūklais ir kraujo upėmis. Iš tikrųjų filmas “Nekviesti svečiai” gražiai apgauna žiūrovus įtikindamas, kad pasiturinčią šeimą ištikusi tragedija – netikėtas sergančios motinos gyvybę nusinešęs gaisras - nepageidautinų ir pikto norinčių asmenų darbas, kurį bando atskleisti dvi našlaitėmis tapusios seserys. Todėl filmas “Nekviesti svečiai”, kuris po pirmųjų scenų gali pasirodyti puikiai nuspėjamas, tikrai patiks tokių juostų kaip “Kiti”, “Prieglauda” mėgėjams, žinantiems, kad istorijos atomazga laukia tik pačiame finale. Galbūt dėl to, kad režisierius sumaniai paslėpė visus galus, paskutinės filmo minutės atperka visas iki tol kilusias abejones, ir leidžia laikyti “Nekviestus svečius” tikrai ne pačiu blogiausiu siaubo filmu. Tiesa, tikėtis didelio išgąsčio nereiktų – filmo tikslas yra nustebinti, o ne išgąsdinti. Tačiau ir tai jam puikiai pavyksta.

Kino teatruose vis dar sukasi “Žvaigždžių kelias”, kurį užsienio spauda vadina geriausiu metų veiksmo filmu. Kelionės bekraštėje galaktikoje susilaukė ne tik žiūrovų, bet ir kritikų palankumo – vadinasi, naujai prikelta “Žvaigždžių kelio” saga dar sugrįš ir į didžiuosius ekranus. O žiūrovai traukia žiūrėti ir paskutinio R. Howard bandymo iššifruoti pasaulio paslaptis ir nors “Angelai ir demonai”, nepaisant savo pavadinimo, yra mažiau linkę į kraštutinumus, t.y. vengia skambių žodžių dangus ir pragaras vartojimo, mistinių juostų mėgėjams šis filmas bus tikra atgaiva ir puikus būdas pabėgti iš realybės gniaužtų, ypač jei pabėgime dalyvauja Tom Hanks ir Ewan McGregor.

Kino centre “Skalvija” – du puikūs filmai “Repriza” ir “Tarp sienų”. Pastarasis – praeitų metų Kanų kino festivalio nugalėtojas – verčia prisiminti ir tai, kad 62 Kanų kino festivalis jau baigiasi, o aiškaus favorito, kas gaus Auksinę pamėš šakelę dar nėra. Tiesa, atrodo, kad L. Von Trier ir jo “Antikristas” iš konkurso dėl aukščiausio prizo jau iškrito – režisieriaus drama žiūrovus greičiau prajuokino, nei sukrėtė. Kaip visada, akys krypsta Q. Tarantino ar F. F. Coppolos link, tačiau P. Almodovar kartu su savo mūza Penelope Cruz jau susilaukė nemažai komplimentų. Ar to pakaks? Sužinosime netrukus. Tada beliks laukta, kada vienas ar kitas prizininkas pasieks ir Lietuvos kino teatrus.

Gražaus laukimo kartu su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2075
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt