Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Kai 2006-jų gruodį kino teatruose pasirodė filmas „Naktis muziejuje“, niekas, įskaitant ir pagrindinį aktorių Beną Stillerį, nesitikėjo, kad jis taps kolosaliu hitu. Filmas visame pasaulyje uždirbęs daugiau kaip 250 milijonų JAV dolerių įrodė, kad šeimai skirtos komedijos gali varžytis su kitais stambaus kalibro filmais. Turint tokius skaičius nereikia būti genijumi sprendžiant apie filmo tęsinio sėkmę.

„Naktis muziejuje 2“ Benas Stilleris grįžta kaip Larris Daley, pradžioje kaip išradėjas ir verslininkas, vėliau kaip naktinis muziejaus sargas.

Kai Larrio draugai perkeliami į federalinę saugyklą Smitsono universitete Vašingtone jis iškviečiamas į pagalbą. Reikia sutrukdyti faraonui Kahmunrahui, kuris planuoja parklupdyti pasaulį po savo kojomis.

Visi Larrio Dalley draugai (Robinas Williamsas ir Owenas Wilsonas įskaitant ir daugelį kitų garsių vardų sutiko pakartoti savo vaidmenis tęsinyje kaip Teddas Ruzveltas ir kaubojus Džededajus) sugryšta. Mes taip pat išvysime daugybę naujų veidų.

Šį kartą Stillerio herojus yra neabejingas Amy‘ės Adams vaidinamai žymiai aviatorei Amelijai Earthart. Kaip klostysis santykiai tarp žmogaus ir vaškinio muziejaus eksponato?

„Mes visą laiką ginčijomės „kiek dar galima peržengti ribą žmogaus santykiuose su vaškiniu manekenu?“ Ir galų gale radome sprendimą šiam kebliam klausimui.“ – juokiasi Benas Stilleris.

„Naktis muziejuje 2“ taip pat vaidina Christopheris Guestas Ivaną Rūstųjį, Steve Cooganas - Oktavijų ir komedijų veteranas Dickas Van Dykas vaidina Sesilį Fredericksą.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1288
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt