Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Anapus Atlanto labai populiari „Walt Disney“ kompanijos favoritė, šešiolikmetė Miley Cyrus ir toliau nenustoja stebinti ambicingais projektais. Nesenai paauglių dievinama žvaigždutė pranešė apsisprendusi baigti savo karjerą televizijos seriale „Hana Montana“, kuris ją kosminiu greičiu kilstelėjo į populiarumo aukštumas. Įdomu, ar Miley trūksta laiko naujiems projektams, ar tiesiog seriale parodė viską, ką galėjo? Paskutinę liepos dieną į Lietuvą atkeliauja serialo pagrindu sukurtas filmas „Hana Montana“. Valstijose ir dar keliose šalyse filmas pradėtas rodyti kiek anksčiau ir jau spėjo uždirbti daugiau kaip 120 milijonų JAV dolerių.

Nuo 11 metų kino studijose apsigyvenusi M.Cyrus nesnaudžia ant laurų. Nesenai akylūs paparacai pastebėjo jaunąją aktorę pietaujančią su Iksmenu – Erniu, iš Australijos kilusiu aktoriumi Hugh Jackmanu ir keliais kino studijos bosais.

Planuojama kurti filmo „Asmens sargybinis“ versiją paaugliams. Originalus filmas yra ne vieną kartą rodytas Lietuvoje ir turėtų būti puikiai žinomas daugeliui, jame pagrindinius vaidmenis kūrė aktorius Kevin Costner ir 90-aisiais populiari dainininkė Whitney Houston. Naujasis filmas vadinsis „Asmeninė apsauga“. Hugh Jackmanas vaidins Niujorko policijos detektyvą, tapusį išlepintos paauglės asmens sargybiniu. Miley Cyrus tampa tikra kino žvaigžde!


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1283
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt