Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aštrių pojūčių žiūrovus turėtų pradžiuginti netrukus į Lietuvos kino ekranus atkeliaujantis krūpčioti verčiantis specialiųjų efektų siaubo trileris „Galutinis tikslas 4“. Kino mylėtojai įsimintiną kruvino veiksmo pramogą šįkart galės stebėti ir 3D formate. Jau devintus metus gyvuojantis siaubo serialas apie lenktynes su mirtimi šiais metais įvažiuoja į „Greitų ir įsiutusių" trasą. Pirmoji ir trečioji dalys į Lietuvos kino sales pritraukė mases žiūrovų, tad režisierius Davidas R.Ellisas („Gyvatės lėktuve") sumanė bėgimą nuo visur suspėjančios giltinės papildyti skaitmeninio trimačio kino efektais.

Kad nebūtų tiesiog nuriedėta iki pigios banalybės ir kas 4 minutės kas nors mėtoma į žiūrovus, ambicingieji gąsdintojai pasiskolino Jameso Camerono smegenis, pritaikė brangiausiam kino istorijoje filmui „Įsikūnijimas" („Avatar“) sugalvotą technologiją ir naudojosi specialiųjų skaitmeninių kamerų sistema „Fusion F23 3D". 

Vaikinas susapnuoja šiurpų incidentą, vykstantį po milžiniškos avarijos, ir atsibudęs po košmaro bando įspėti draugus nevykti į pražūtingą automobilių sporto renginį. Bičiuliai išsigelbės, bet laimė šypsosis neilgai, nes visagalė mirtis pradės vieną po kitos šienauti jų gyvybes. Pavojingo žaidimo iniciatoriui teks vėl galvoti, kaip apgauti mirtį, kad jo ir mylimosios merginos autobusai aplenktų  šiurpiąją galinę stotelę.

Lietuvos žiūrovai siaubo trilerį „Galutinis tikslas 4“ išvys nuo rugsėjo 4 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1063
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt