Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Dėl skandinavų režisieriaus Tomo Alfredsono filmo „Įsileisk mane“, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys jau kitą savaitę, drąsesni kino apžvalgininkai neabejodami lažintųsi, kad švediška versija apie normalaus žmogaus ir vampyro draugystę laimėtų mačą sausu rezultatu su išliaupsintąja siaubo romantika "Saulėlydis" (Twilight).

„Įsileisk mane“ pastatytas pagal švedų rašytojo John Ajvide Lindqvist 2004 metais tėvynėje išleistą romaną. Pavadinimas ir siužetas turi daug bendro su žymia dainininko Stiven Patrick Morrissey daina ir kažkuriuo būdu su folklore sklandančiu tikėjimu, kad vampyras į svetimus namus įeiti gali tik pakviestas šeimininko.

Beveik metus režisierius praleido ieškodamas vaidmenims tinkamiausių aktorių ir peržiūrose išbandė per tūkstantį vaikų, kol susirado tai ko ieškojo. 12-metis vienišas berniukas neturi draugų, kenčia nuo mokyklos mušeikų ir paslapčia svajoja atkeršyti skriaudikams. Pas jį namuose su vyresniu vyriškiu "tėčiu" apsigyvena keista mergaitė, kuri atrodo lyg ir 12-os, bet neatskleidžia tikrojo amžiaus. Tai jausminga, ašaras spaudžianti ir taikliu humoru patobulinta siaubo istorija apie kraujo ištroškusią vampyrę, kuri negali nežudyti, ir atsiskyrėlį tylenį berniuką, kuris pasisemia drąsos duoti grąžos bendraamžiams smurtautojams.

Įsileisk mane“ kino teatruose pradedamas rodyti jau rugpjūčio 14 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1164
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt