Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Išleidę pilnas kino sales rinkusius animacinius filmus „Nerealieji“, „La Troškinys“ ir „Wall-E. Šiukšlių princo istorija“ prodiuseriai atvėrė vartus į pelningąjį kiną ir animacinių kompiuterinių filmų režisieriams. Dar 2000-aisiais režisierius Pete Docteris buvo mažai kam žinomas vidutiniokas. Parašęs scenarijus abejoms „Žaislų istorijos“ dalims, P.Docteris 2001 metais sėdo rašyti scenarijų, o vėliau ir režisuoti revoliuciniu tapusį „Monstrų biuras“. Šis animacinis filmas buvo ne tik naujas puslapis kompiuterinių filmų istorijoje, bet ir neginčitinas “Pixar“ kino studijos meistriškumo įrodymas. „Pixar“ įrodė esanti didžiulė kūrybinė jėga, sugebanti peržengti ribas ir sukurti kažką unikalaus ir nepamirštamo.

Pete Docteris šiemet vėl grįžo į režisieriaus kėdę su animaciniu filmu „Aukštyn“. Tai naujas epinis „Pixar“ pasakojimas apie 78 metų našlį Karlą Fredrikseną ir jo nenuoramą pakeleivį skautą Raselą. Du visiškai skirtingi žmonės, ne savo valia tapę bičiuliais, pasileidžia su visu namu, prikabintu prie tūkstančių įvairiaspalvių oro balionų, į nutrūktgalviškus nuotykius, tiesiai į dangų aukštyn.

Kaip šį kartą pavyko Petei Docteriui sujungti į vieną visumą daugybę filme panaudotų idėjų, galėsite pamatyti jau nuo rytdienos. Užsienio kino žiūrovai keletu savaičių anksčiau, nei lietuviai, džiaugėsi šiuo puikiu darbu. Ne veltui filmas rinko pilnas kino sales ir jau spėjo uždirbti virš 265 milijonų JAV dolerių.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1179
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt