Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aštrių pojūčių žiūrovus pradžiugins nuo rugsėjo 4 d. į Lietuvos kino ekranus atkeliaujantis krūpčioti verčiantis specialiųjų efektų siaubo trileris „Galutinis tikslas 4“.

Įsimintiną kruvino veiksmo pramogą  kino mylėtojai galės stebėti  įspūdingų 3 D technologijų pagalba. Tai bus pirmas Lietuvoje kompanijos Warner Bros. filmas trimatėje erdvėje.

Maksimalų adrenaliną patirti padės brangiausiam kino istorijoje filmui „Įsikūnijimas" („Avatar“) sugalvota technologija. Juostą, naudojant specialiųjų skaitmeninių kamerų sistemą „Fusion F23 3D" nufilmavo Gleno MacPhersono komanda. Pastaruoju metu ši sistema sparčiai populiarėja nuo to laiko, kai ją sukūrė 3 D technologijų pionierius Vince’as Pace’as, dirbęs su Jamesu Cameronu trimatės erdvės dokumentiniame filme „Titanikas: gelmių vaiduoklis“. Didžiausią patirtį su skaitmeninėmis 3 D sistemomis kino industrijoje turintis V. Pace‘as atskleidė, kad kuriant  siaubo trilerį „Galutinis tikslas 4“ buvo atlikta nemažai bandymų: „Lipome į kalną, prie keltuvo tvirtinome kamerą, kuri keliavo kartu su lakstančiomis kūno dalimis“. Norint išgauti maksimaliai efektingą vaizdą, specialiai tam pritaikyta mažytė kamera tarp mašinų skraidė net 100 mylių per valandą greičiu. Kino kūrėjas garantuoja efektingą, greitą ir šiurpų kino reginį trimatėje erdvėje. „Galutinis tikslas 4“ buvo filmuojamas natūroje, run-and-gun (bėk ir šaudyk) stiliumi, o ne griežtai kontroliuojamoje statiškoje filmavimo aikštelėje, kaip daugelis specialiųjų efektų filmų. V. Pace‘as, neįkainojamos patirties įgijęs 4000 metrų gylyje po vandeniu dirbant su dokumentiniu filmu apie legendinį „Titaniką“, džiaugėsi, kad šiurpioje juostoje „Galutinis tikslas 4“ povandeninės scenos yra tiesiog pritrenkiančios. Tam buvo naudojama speciali povandeninė kamera BN46. 

Lietuvos žiūrovai siaubo trilerį „Galutinis tikslas 4“ išvys nuo rugsėjo 4 d.

Filmo premjera įvyks 3D kino ekranuose „Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje, „Forum Cinemas“ Kaune, „Forum Cinemas“ ir „Atlantis Cinemas“ Šiauliuose. 2D kopijos startuos kino centruose „Cinamon“ Klaipėdoje ir Forum Cinemas „Babilonas“ Panevėžyje.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1774
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt