Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Jeigu grįžtume 1995 metus, pamatytume kaip aktorius Johnas Ratzenbergeris tampa istorijos dalimi įgarsinęs pirmo animacinio filmo, sukurto vien tik kompiuterio pagalba, personažą. Tai buvo kino studijos „Pixar“ darbas „Žaislų istorija“. Ratzenbergeris nuo to laiko yra prisidėjęs prie 13 pilnametražių studijos filmų.

Filmas „Žaislų istorija“ buvo gražaus abipusio bendradarbiavimo pradžia. Kompanija nuo pat pirmo filmo laiko Johną Ratzenbergerį savo sėkmės talismanu ir skiria jam po nedidelę rolę kiekviename filme. „Žaislų istorija 2“ jis įgarsino Hammą, „Vabalų gyvenimas“ musę P.T., sniego žmogų (Yetį) filme „Monstrų biuras“, jūrų velnią filme „Žuviukas Nemo“, šachtininką filme „Nerealieji“ ir net vilkiką Macką filme „Ratai“. Šią vasarą, kartu su filmo „Aukštyn“ išleidimu, Johnas Ratzenbergeris tęsia bendradarbiavimą su „Pixar“. „Aukštyn“ jis pasirodys kaip statybų, vykstančių šalia pagrindinio herojaus Carlo Fredrickseno namo, brigadininkas Tomas.

62 metų aktorius televizijos žiūrovams yra pažįstamas kaip Cliffas Clavinas iš 11 metų (1982-1993m.) rodyto serialo „Cheers“ (liet. „Į sveikatą“). Jaunesnės kartos žiūrovai jį tiesiog prisimins kaip vieną geriausių animacinių filmų balsų. Pete Docteris, filmų „Monstrų biuras“ ir „Aukštyn“ režisierius, sako, kad aktoriaus vokaliniai sugebėjimai daro jį pagrindiniu „Pixar“ aktoriumi. Docteris norėjo pasakyti, kad studija aktorių savo filmuose naudoja lyg papuošalą.

Niekas, išskyrus patį aktorių Johną Ratzenbergerį ir studijos vadovus, tiksliai nežino kiek uždirba Johnas garsindamas „Pixar“ personažus. Žinoma tik tiek, kad nėra pasirašyta jokia sutartis. Tiesiog vyrai sukirto rankomis ir kibo į darbus.

Gražios tradicijos bus pratęstos kitų metų vasarą, kuomet aktorius grįš į kino ekranus filme „Žaislų istorija 3“ kaip kiaulė taupyklė vardu Hammas. Visų galvose kirba vienintelis klausimas: ar „Žaislų istorija 3“ bus studijos nuopuolis žemyn, ar toliau tęs sėkmingų filmų seriją?


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1190
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt