Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Lietuvoje pelningiausių filmų sąrašo viršūnę, užimdamas pirmąją vietą geriausiųjų lentelėje, šį savaitgalį pasiekė šiurpus siaubo trileris „Galutinis tikslas 4“ . Ketvirtasis krūpčioti verčiantis specialiųjų efektų filmas per tris pirmojo savaitgalio demonstravimo dienas kartu su išankstiniais seansais surinko 169.901 lt  ir taip tapo geriausiu jau devintus metus gyvuojančio siaubo serialo apie lenktynes su mirtimi filmu mūsų šalyje. Įsimintiną kruvino veiksmo pramogą jau pamatė per 9.000 Lietuvos kino fanų!

Palyginimui kitų GALUTINIO TIKSLO filmų skaičiai Lietuvoje – ketvirtasis filmas gerokai lenkia savo pirmtakus pagal premjerines dienas. „Galutinis tikslas 4“ startavo:

519% geriau nei „Galutinis tikslas 1“
1093% geriau už „Galutinį tikslą 2“,
299% geriau nei startavo „Galutinis tikslas 3“

Norisi paminėti, kad ketvirtoji šokiruojančio veiksmo pramoga per pirmas tris dienas kartu su išankstiniais seansais  surinko tiek, kiek nesurinko iš viso nei viena dalis per visą rodymo laiką.

Filmas surinko  23% daugiau nei „Kruvinoji Valentino naktis“, gerokai pralenkė tokius siaubo filmus kaip „Prakeiksmas“, „Įkalinta pragare“, „10 Biblijos prakeiksmų“, „Praleistas skambutis“, „Vaško namai“ ar „Gotika“.

Ketvirtąjį specialiųjų efektų siaubo filmą „Galutinis tikslas 4“ aštrių pojūčių mėgėjai gali stebėti įspūdingų 3 D technologijų pagalba bei 2 D kino salėse didžiausiuose Lietuvos kino centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1082
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt