Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Holivudo aktorė Kate Beckinsale šį trečiadienį, rugsėjo 9 d., dalino autografus ir mielai pozavo žurnalistams Los Andžele vykusioje režisieriaus Dominico Senos („Dingti per 60 sekundžių“) egzotiško ir šiurpaus  trilerio premjeroje „Baltoji pūga“.

Kate Beckinsale į premjerą atvyko su savo vyru režisieriumi Lenu Wisemanu. Kate partnerį filme vaidinančiam Gabrieliui Machtui kompaniją palaikė jo žmona aktorė Jacinda Barrett.

Premjeroje taip pat dalyvavo aktoriai Alexas O‘Loughlinas ir Tomas Skerittas, scenaristai Carey ir Chad W. Hayes, grafinės novelės „Baltoji pūga“ autorius Gregas Rucka.

Filme „Baltoji pūga“ Kate Beckinsale atsidūria sniegingame, baltame, šaltame, bet labiau šiuolaikiškame pasaulyje, kuriame siaučia ledinės audros ir slapstosi paslaptingas žudikas. Antarktidoje po trejų dienų prasidės šešių mėnesių trukmės žiemiškas amžinos nakties periodas. Laikas nesustabdomai tiksi, o nuobodžiaujančiai maršalei reikia kuo skubiau išnarplioti pirmąją žmogžudystę šiame kontinente, kol nežinomas kaltininkas neišnyko aklinoje tamsoje.

Lietuvos kino teatruose „Baltoji pūga“ pasirodys spalio 16 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 981
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt