Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Britų aktorė Kate Beckinsale sustingdavo iš baimės vien nuo minties, kad statant trilerį “Baltoji pūga” ji gali mirti – jei vartos alkoholį.

Kadangi “Baltoji pūga” pasakoja apie Antarktidą, o filmuojama buvo atšiaurioje Kanados provincijoje Manitoboje, Kate Beckinsale buvo perspėta dėl ypatingai žemos temperatūros ir atšiauraus klimato nevartoti stiprių gėrimų – tai labai pavojinga.  “Aš beveik nevartoju alkoholio, bet mus primygtinai įspėjo, kad poliariniame šaltyje tai būtų tiesiog neprotinga. Mums paaiškino, kad tokiame šaltyje alkoholis gali išprovokuoti staigią mirtį – sustojus širdžiai.

K. Beckinsale iki filmavimo nesureikšmino gasdinimų šalčiu: “Šaltis? Man sakė, kad bus labai šalta. Buvau rami, nes jau yra tekę dirbti Prahoje ir Budapešte, tuo labiau, kad visada esu mažiau apsirengusi už kitus kolegas. Tačiau Kanados šiaurėje buvo visai kitoks šaltis. Kai filmavome, termometras rodė apie 50 laipsnių šalčio. Iki šiol pati negaliu tuo patikėti“.

Filme „Baltoji pūga“ Kate Beckinsale atsiduria atšiauriame pasaulyje, kuriame ne tik siaučia ledinės audros, bet dar ir slapstosi paslaptingas žudikas. Antarktidoje po 3 dienų prasidės pusmečio trukmės tamsusis amžinos nakties periodas. Kol nežinomas nusikaltėlis neišnyko aklinoje tamsoje, detektyvei reikia kuo skubiau išnarplioti pirmąją žmogžudystę Antarktidos kontinente, o laikas nesustabdomai tiksi...

Lietuvos kinuose įtemptas trileris „Baltoji pūga“ pasirodys spalio 16 d. 

"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 775
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt