Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kino studija „Fathom Studios“ ruošia teisminį ieškinį, kuriame filmo „Įsikūnijimas“ kūrėjas Jamesas Cameronas, gali būti apkaltintas plagijavimu.

Pranešime spaudai „Fathom Studios“ vadovybė mano, kad filmo „Įsikūnijimas“ vaizdo apipavidalinimas, pademonstruotas nesenai išleistame reklaminiame filme, panašus į 2008 metais išleisto trimačio animacinio filmo „Dalgo“ apipavidalinimą.

„Mes buvome labai nustebinti dviejų filmų vizualiniu panašumu ir bandome įvertinti juridinių sankcijų galimybę iš mūsų pusės“ – kalbama pranešime.

Priminsime, kad rugpjūčio 20 dieną internete pasirodė filmo „Įsikūnijimas“ treileris, o dieną vėliau kino kompanija „20th Century Fox” surengė pasaulinę filmo ištraukos prezentaciją rinktiniuose kino teatruose visame pasaulyje. Lietuvoje išskirtinę ištrauką matė kino centrų „Forum Cinemas“ žiūrovai Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

„Įsikūnijimas“ – tarsi oficialus „Titaniko“ režisieriaus Jameso Camerono sugrįžimas į didžiuosius kino ekranus po dvylikos metų pertraukos. Pats režisierius tvirtina, kad darbai ties šiuo filmu tęsėsi bemaž keturioliką metų. Prireikė sukurti naują vaizdo demonstravimo technologiją, kad Pandoros planetos, kurioje vyksta filmo veiksmas, faunai ir florai būtų galima suteikti norimą realistiškumą.

Animacinis filmas „Dalgo“, pasakojantis apie dviejų protingų rasių: vėžlių ir drugelių nesantaiką, kino teatruose pasirodė 2008 metų gruodžio 12 dieną. Filmo demonstravimas virto tikru fiasko, jo kūrimui išleidus virš 40 milijonų JAV dolerių, jis kino teatrų kasose uždirbo vos 690 tūkstančių dolerių.

„Įsikūnijimas“ treileris: http://www.youtube.com/watch?v=FAx4Zebu9cY

„Dalgo“ treileris: http://www.youtube.com/watch?v=xj7erNshEEM

 


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
rokasssss
2010-01-22 19:52:59  įvertino 

nesamone, 0% na gal 1% panasumo... aplamai kiek bebutu panasumo, isikunijimas is da best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a
2009-09-24 11:29:08  

Na kur cia jau panasu??? Panorejo turbut ta mazai zinoma studija sau reklama didele pasidaryt. Sudirb juos Cameronas su savo filmu, jis jiems ne lygis!Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1244
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt