Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Greitu metu kinuose pasirodysiantis filmas „Tapti žvaigžde“ su savim atsineša net dvi džiugias žinias laukiantiems filmo “Jaunatis“ premjeros.

Jau šį penktadienį, likus kiek mažiau nei dviem mėnesiams iki „Saulėlydžio“ tęsinio pasirodymo kino teatruose, prasidės išankstinė „Jaunaties“ bilietų prekyba. Visi norintieji galės įsigyti bilietus ne tik  į lapkričio 24- 26 d. vyksiančias išankstines žurnalo “Cosmopolitan” ir kino platintojų ACME organizuojamas COSMO VIP PREMJERAS, bet ir nuo lapkričio 27 d. rodomus seansus visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Tokia akcija vyksta pirmą kartą Lietuvoje. Dažniausiai bilietais į kino filmus pradedama prekiauti likus kelioms dienoms iki pačios filmo premjeros. Tačiau praėjusį savaitgalį Latvijoje pradėta prekyba išankstiniais bilietais per tris dienas sulaukė net 360 panorusių juos įsigyti. Kadangi Lietuvoje kaip ir kaimyninėje Latvijoje taip pat yra labai daug laukiančių ir norinčių pamatyti filmą anksčiau nei kiti. Todėl ir rengiama išankstinė prekyba bilietais, tam kad atėjus premjeros dienai dėl didelių eilių visi norintieji gali nespėti įsigyti bilieto į pageidaujamą seansą.

Kita naujiena tokia, kad visi atėjusieji į filmą „Tapti žvaigžde“ turės išskirtinę galimybę pamatyti niekur dar nerodytą „Jaunaties“ reklaminį video. Kuriame bus parodytos niekur dar nematytos filmo ištraukos.

Filmo “Tapti žvaigžde” premjera Lietuvoje – spalio 2 d.

Filmo “Jaunatis” premjera Lietuvoje - lapkričio 27 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1630
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt