Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Specialiai filmui „Informatorius!“ Holivudo žvaigždė Mattas Damonas užsiaugino papildomus 15 kg svorio. Viename interviu jis papasakojo, kaip padidėjęs svoris paveikė vaidybą.

Pone M.Damonai, 2007 m. jus paskelbė seksualiausiu vyru. Filmuodamasis „Informatoriuje!“, jūs pasirodėte su plikę dengiančiais dirbtiniais plaukais, ūsais ir prisiaugintu antsvoriu. Savigarbos neužgavo?

Ne. Krypuodavau priešais savo žmoną su atsikišusiu pilvu, o ji žiūrėjo į šį reikalą su humoru. Bet man labiau užkliuvo kitkas: kai dirbome Ilinojuje, prie filmavimo aikštelės prisiartino keli smalsuoliai. Jie ir sako: „Žinot, tikrovėje jūs atrodote kur kas geriau negu ekrane“. O aš ir klausiu: „Ar tikrai?..“Netiesiogiai. Jam reikėjo sudribusios figūros. Tokios, kur nėra jokių kategoriškų kontūrų – kad niekad nežinotum, ar sako tiesą.

O kaip sekasi vaidinti, kai prisiaugini svorio?

Aktoriui visada svarbiausias yra judesys. Jei papildomai prisiaugini kokius 3 kg, drabužiai jau visiškai kitaip atrodo. Kai filmavome trilerį „Bornas: sunaikinta tapatybė“, režisierius Dougas Limanas reikalavo, kad mokyčiausi boksuotis – tam, kad mano judesiai būtų tikslingesni. Filmui svarbi net menkiausia informacija, kurią perduoda kūnas. Būtent nuo to priklauso, ar žiūrovai patikės vaidmeniu, ar ne.

„Informatorius!” yra jau penktasis jūsų bendras filmas su S.Soderberghu. Kur paslaptis – kodėl su juo taip gerai „susižaidžiate“?

S.Soderberghas – vienas iš nedaugelio režisierių, kuris, dar prieš pradėdamas montuoti, visą filmą jau turi savo galvoje. Man tokie dalykai pasitaikė tik dirbant su Clintu Eastwoodu ir Stevenu Spielbergu. S.Soderberghas vadovaujasi šūkiu: kuo daugiau laiko scenarijui ir kuo mažiau filmavimui. Kurdami „Informatorių”, per dieną įveikdavom po 8 scenarijaus puslapius. Per 30 dienų viskas buvo nufilmuota. Tokiais tempais dirbama tik TV serialuose.  

Stilingos ir šmaikščios istorijos „Informatorius!“ išankstiniai seansai Kaune - nuo lapkričio 6 d. Vilniuje filmas rodomas nuo lapkričio 20 d. 

"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1166
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt