Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pasiūlyti Jimui Carrey Skrudžo vaidmenį „Kalėdų giesmėje“ atrodo nuostabi idėja ir netgi keista, kodėl niekas apie tai nepagalvojo anksčiau. Laimei, režisierius Robertas Zemeckis yra itin sumanus ir to rezultatas yra naujausia 3D animuota filmo „Kalėdų giesmė“ versija, kurioje vienas populiariausių komikų vaidina piktą, seną šykštuolį Skrudžą, kurį aplanko trys Kalėdų dvasios, kad parodytų jam tikrąją Kalėdų šventės prasmę.

Iš tiesų Jimas Carrey dar vaidina ir visas tris Kalėdų dvasias. Nieko nuostabaus, nes ir keletas jo kolegų: Colinas Firthas, Gary Oldmanas, Robinas Wrightas Pennas ir Robertas Hoskinsas taip pat turi daugialypius vaidmenis.

Oficialiai savo naujausią šedevrą „Kalėdų giesmė“ Robertas Zemeckis pristatė Kanų kino festivalio lankytojams praėjusį gegužį, kai parodė dar nebaigtas šio filmo ištraukas. Pristatydamas filmą Jimas Carrey neslėpė susižavėjimo literatūros klasika ir šio filmo ekranizacija: „Tai viena nuostabiausių kada nors parašytų istorijų apie suvokimą ir savo klaidų išpirkimą. Šios temos yra be galo universalios. Kiekvienas gali įsivaizduoti, kad nėra mylimas ir todėl pats neskleidžia meilės. Kalėdų dvasios Skrudžui parodo, koks buvo jo gyvenimas ir koks jis bus, jeigu senis nepasikeis. O kam iš mūsų nėra šmėstelėjusi mintis, kaip toliau turime gyventi savo gyvenimus? Kas nebandė žvilgtelti į savo ateitį ir griežtai sau tarti „Ei, aš turiu susiimti!““ - sako Jimas Carrey. Aktorius vienareikšmiškai pripažįsta, jog pasakojimo universalumas ir yra šio literatūros kūrinio nemirtingumo priežastis.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1101
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt