Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Bradas Pittas, Georgas Clooney, Mattas Damonas, Hugh Jackmanas, Matthew McConaughey, Jude‘as Law, Johnny Deppas ir Benas Affleckas. Visi jie turi daug ką bendra – šie vyrai yra įžymūs, puikiai atrodantys, nepaprastai sėkmingi ir pasiturintys, bei karaliauja kino pramonės industrijoje. Tačiau juos sieja ir dar vienas įdomus faktas – visi jie bent kartą buvo išrinkti žurnalo „People“ seksualiausiais metų vyrais.

Vakar, lapkričio 18d., žurnalas „People“ išrinko 2009-ųjų seksualiausią vyrą. Štai keletas detalių apie šių metų nugalėtoją:

* Jis nėra grynas amerikietis;

* Gauna pagrindinius vaidmenis didelio biudžeto filmuose;

* 2010 metais jis pasirodo naujame filme „Alisa stebuklų šalyje“.

Atsiprašome visų „Saulėlydžio“ gerbėjų, bet mes kalbame ne apie Robertą Pattinsoną. Nepaisant to, kad buvo daug kalbų, jog būtent šis jaunas aktorius šiemet galėjo gauti šį titulą, žurnalas „People“ jau antrą kartą seksualiausiu metų vyru išrenka Johnny Deppą. Pirmą sykį šį titulą jis gavo 2003 metais. Prancūzijoje gyvenantis aktorius, dar labiau iškilęs ypač sėkmingų „Karibų jūros piratų“ dėka ir vaidinantis 2010 metais pavasarį pasirodysiančiame filme „Alisa stebuklų šalyje“, laimėjo žurnalo skaitytojų simpatijas.

Johnny Deppo karjera prasidėjo 1984 metais nedideliu vaidmeniu siaubo filme „Košmaras Guobų gatvėje“, o 1990 suvaidinęs Edvardą Žirkliarankį tapo vienu geidžiamiausių aktorių. Išaušus 2000-iesiems kiekvienas režisierius, kiekvienas prodiuseris ir kiekviena kino studija norėjo dirbti su J.Deppu, o jo filmai yra tapę savotiška mūsų laikų kino klasika.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1469
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt