Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Gruodžio 11 d. Lietuvos kinuose bus pradėta rodyti garsios amerikiečių rašytojos ir kino režisierės Rebeccos Miller meilės drama „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“.

Šis filmas – tai ironiškas, dramatiškas, provokuojantis, aistringas ir fatališkas pasakojimas apie moterį, kuri pagal situaciją keičia savo veidą ir turi nesuskaičiuojamą daugybę gyvenimų. Laimingai ištekėjusi už 30 metų vyresnio knygų leidėjo ir jokių finansinių krizių nejaučianti Pipa Li didžiuojasi dviem suaugusiais vaikais ir draugiškai bendrauja su kiekvienu sutiktu žmogumi. Tačiau gražaus gyvenimo idilė pamažu išgaruoja, nenumaldomas noras iš naujo atrasti save sustiprėja, tūnojimas turtingo vyro šešėlyje atsibosta ir patikimos šeimininkės reputacija sušlubuoja. Ji ryžtasi radikaliai išbandyti santuokos pamatų stiprumą ir įjungia laisvą bėgį. Nukrypimai į kairę tampa dar dažnesni ir romantiškesni, kai Pipos akys susiduria su dailaus kaimynės sūnaus žvilgsniu. Kaip gi atsispirsi gražuoliui Keanui Reevesui, nors jis ir pilnas įvairių keistenybių...

Žavusis Keanu Reevesas („Namas prie ežero“, „Matrica“, „Diena, kai sustojo žemė“) ir Oskaro premijos laureatas Alanas Arkinas („Marlis ir aš“, „Ieškokit Gudručio!“, „Mažoji mis“) sudaro vyriškąją filmo žvaigždžių komandą. O moterų stovykloje – viena už kitą garsesnės pavardės: amžinai su savo vyru Sean Pennu besiskirianti Robin Wright Penn, vaidinusi filmuose „Forestas Gampas“, „Nepalaužiamasis“, „Beovulfas“, bei garsiajame seriale „Santa Barbara“, pretendentės i Oskarą Julianne Moore („Valandos“, „Žmonių vaikai“) ir Winona Ryder („Žvaigždžių kelias“, „Ponas Dydsas“, „Ruduo Niujorke“), neprilygstamoji Monica Bellucci („Kristaus kančia“, „Matrica“, „Malena“) bei jaunoji kino ir televizijos žvaigždė Blake Lively („Projektas Monstras“, „Myliu tave, Niujorke“).

Kinui antrins literatūra. Leidykla Tyto Alba išleidžia Rebeccos Miller romaną „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“, pagal kurį ir buvo sukurtas moteriškiausias metų filmas. Romanas knygynus pasieks gruodžio 2 d.


Meed Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1355
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt