Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kristen Stewart paneigė sklindančius gandus esą ji susitikinėja su filmo “Jaunatis” kolega Robertu Pattinsonu. Ir mano, jog tokių gandų didžiausi kaltininkai yra patys filmo fanai, nesugebantys atskirti realaus gyvenimo nuo fiktyvaus sukurto knygose ir filme.

“Puikiai suprantu, kodėl filmo gerbėjai  nori tiek daug žinoti ne tik apie mylimus filmo herojus, bet ir apie juos suvaidinusius aktorius. Robertas (akt. Robertas Pattinsonas) -  labai žavus ir visų merginų trokštamas vaikinas. Kadangi filmo herojai yra vienas kitą įsimylėję, todėl visi iškart įsivaizduoją, jog tie jausmai lieka ir išjungus kameras”, -  kuriamus gandus apie aktorių romaną bandė logiškai paaiškinti Kristen Stewart.

“Manau, jog žmonėms yra sunku atskirit mus nuo mūsų vaidinamų herojų ir todėl jie deda tiek daug vilčių, kad mes esam pora ir realiam gyvenime. Tačiau to nėra ir niekada nebuvo“, - faktą konstatuoja aktorė.

Taip pat aktorė prisipažino, jog anksčiau ji stengdavosi savo gyvenime viską kontroliuoti. Todėl labai pergyvendavo, ką apie ją kalbėdavo svetimi žmonės.

„Su ta minute, kai nustojau valdyti, tai ką sakau ir ką darau, pasidarė žymiai lengviau, o tuo pačiu ir pati tapau daug laimingesnė. Iki šio persilaužimo ėjau pamažu, kol galų gale supratau, kad niekada negalėsiu sukontroliuoti visų žmonių nuomonės apie save“, - savo laimėjimais džiaugėsi aktorė.

Pranešimą apie santykius su Robertu Pattinsonu aktorės Kristen Stewart atstovė išplatino po to, kai žiniasklaidoje pasirodė jų anbiejų susikabinusių rankomis nutoraukos. Dar daugiau žibalo į ugnį įliejo ir „Saulėlydžio“ režisierė Catherine Hardwicke. Ji tvirtino, kad pati Kristen Stewart jai prasitarė apie artimus ryšius su Robertu Pattinsonu.

„Aišku, kad su kamera mūsų pokalbio neįrašinėjau. Tačiau iš to apie ką kalbėjo Kristen (akt. Kristen Stewart) galiu daryti išvadas, jog jie tikrai nepradėjo susitikinėti „Saulėlydžio“ filmavimo metu. Tuo metu nei vienas iš jų neperžengė tos ribos. Manau, tai mergaitei prireikė nemažai laiko, kol ji suprato savo jausmus. Ji tiesiog pasakė: „Viskas, man reikia save paleisti nuo vadelių ir pažiūrėti kaip mums abiems seksis būti kartu““,- savo prisiminimus dėstė režisierė, taip dar labiau paskatindama visus kalbėti apie galimą jaunų aktorių romaną.

Bet kokiu atveju, ar Kristen Stewart susitikinėja su Robertu Pattinsonu ar ne- visi su tuo susiję pranešimai tik dar labiau pasigelbėja reklamuojant „Saulėlydžio“ tęsinį „Jaunatis“. Ir pagal pirminius rezultatus atrodo, kad filmas nusitaikė susižerti rekordines sumas. Daugelyje pasaulio šalių naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį įvykę „Jaunaties“ seansai surinko net 1,6 mln. dolerių ir taip pralenkė „Žvaigždžių karus: Epizodas III – Sitų kerštas“, kurių premjeriniai naktiniai seansai 2005 m. surinko viso  1,4 mln. dolerių. Taip pat apie būsimus milijonus filmo sąskaitoje galima spręsti ir iš išankstinių bilietų pardavimų. Anot Amerikoje populiariausios internetinės prekybos bilietais kompanijos atstovų, jau dabar šis filmas užima pirmą vietą pagal perkamumą taip aplenkdamas tokius filmus kaip „Žvaigždžių karai: Epizodas III - Sitų kreštas“ (2005), „Haris Poteris ir Netikras Princas“ (2009) bei kitus.

Lietuvoje į „Jaunatį“ jau dabar yra parduota daugiau nei 6 tūkst. bilietų. Nors filmo premjera kino teatruose tik lapkričio 27 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2974
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt