Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Po lapkričio 20-ąją įvykusios premjeros Amerikoje, „Saulėlydžio“ tęsinys „Jaunatis“ tapo trečiu visų laikų pelningiausiai atsidariusiu filmu šioje šalyje, prieš save užleisdamas tik „Tamsos riterį“ („The dark knight“) bei „Žmogus-voras 3“ („Spider-man 3“).

Per atidaromąjį savaitgalį „Jaunatis“ be konkurencijos nugalėjo taip pat kartu debiutavusius filmus „Akloji pusė“ („Blind Side“ ) su Sandra Bullock bei „Planeta 51“(„Planet 51“) ir į savo sąskaitą susižėrė net 140.7 mln. JAV dolerių.

Be Amerikos filmas dar buvo pradėtas rodyti kitose 26-iose pasaulio šalyse ir kartu su išankstiniais naktiniais seansais jau turi surinkęs per 258.8 mln. JAV dolerių. Su tokiais skaičiais šis filmas tapo pelningiausiai atsidariusiu visų 2009-ųjų metų filmu.

Sulig „Jaunaties“ pasirodymu šį savaitgalį kino biznis  surinko 56 procentais daugiau pajamų nei per tą patį savaitgalį praėjusiais metais, kai pasirodė „Saulėlydis“ („Twilight“) bei animacinė komedija „Boltas“ („Bolt“) ir kuris buvo tituluojamas antru pagal pelningumą savaitgaliu kino istorijoje.

Lietuvoje filmo išankstiniai Cosmopolitan seansai bus pradėti rodyti jau rytoj, t.y. lapkričio 24 d. O oficiali premjera nuo šio penktadienio. Ir nors bilietai į pirmojo savaitgalio seansus tirpsta sulig kiekviena diena, tačiau jų vis dar yra ir norintys jų įsigyti turėtų paskubėti tai padaryti.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1723
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt