Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorius Robertas Pattinsonas prisipažino, jog stengimasis išlikti lieknu- jam prilygo didžiausiai kankynei.

„Saulėlydžio“ tęsinio „Jaunatis“ pagrindinį herojų vampyrą Edvardą suvaidinęs aktorius turėjo nemenkai pabadauti tam, kad nepriekaištingai atrodytų filmo apsinuoginimo scenoje. Aktorius pasakojo tiesiog nekentęs to laikotarpio, kai reikėjo maitintis sveikai.

„Beveik nieko negalėjau valgyti visą savaitę iki tos scenos filmavimo. Turėjau laikytis griežto sveikos mitybos plano ir net negalėjo būti kalbos apie jokį kitokį nors kiek kaloringesnį ir nesveikesnį maistą. Tai buvo žiauri kančia“, - savo išgyvenimais dalijosi aktorius.

Nepaisant griežto režimo, aktorius vis tiek liko nepatenkintas rezultatais, kai pamatė užbaigtą „Jaunaties“ versiją.

„Žiūrint tą sceną iš priekio atrodau lyg ir visai nieko, tačiau viskas pasikeičia, kuomet kamera parodo mane iš šono. Kad ir kiek kartų bežiūrėčiau, visuomet ta vieta sukelia pasibjaurėjimą“, - šleikštulio neslėpė aktorius.

Atrodo tobulų formų 23-ejų metų vaikinas taip pat teigia, esą iki šiol jis jaučiasi nejaukiai, kuomet sulaukia  tokio gausaus moterų dėmesio.

„Labai keista, kai tiek daug merginų ir moterų rodo tau išskirtinį dėmesį. Visa tai taip neįtikėtina. Jeigu atvirai, dalyvaudamas aktorių atrankoje net nesitikėjau gausiąs šį vaidmenį. Todėl esu labai nustebęs kaip viskas pasisuko 180 laipsnių kampu“, - kalbėjo vis dar su savo populiarumu negalintis susitaikyti aktorius Robertas Pattinsonas.

Tuo tarpu, kad ir kaip būtų sunku aktoriui išgyventi pakilimo laikotarpį, jis jau dabar turi būt pasiruošęs dar didesniai dėmesio lavinai. Po „Jaunaties“ sekantis aktoriaus pasirodymas bus filme „Remember me“ (liet. „Prisimink mane“), kuris Lietuvos kino teatruose startuos jau šį pavasarį.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1577
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt