Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Holivudo įžymybėms visi pavydi uždirbamų milijonų, bet nedaug žino apie aktorių patiriamus milijonus sunkumų filmavimo aikštelėje. Štai Rachel McAdams, priimta vaidinti į išsvajotą Guy‘aus Ritchie‘io filmą „Šerlokas Holmsas“, privalėjo bet kuria kaina įsisprausti į ankštus drabužius. Dietoms nebebuvo laiko, teko imtis... griežčiausios jogos programos.

Irenos Adler vaidmeniui ji gavo daug aptemptų drabužių. „Užrašų knygelės“ žvaigždė R. McAdams prisipažino, kad buvo nelengva: „Man neleido vaidinti be korseto. Turėjau pasitikėti jogos pratimais. Supraskite mane teisingai, šiuose nuostabiuose kostiumuose aš jaučiausi nepakartojama ir moteriška! Bet su jais vos įmanoma judėti ir kvėpuoti. Kai statėme vieną sceną, panašią kaip iš filmo „Vėjo nublokšti“, man teko stipriai įsikibti į duris, kad įstengčiau giliau įkvėpti ir sugebėčiau deramai šnekėti“.

Rachel prisimena, kaip visa kūrybinė grupė kiekvieną rytą ją juokindavo ir dėdavo kitokias pastangas – kad kostiumininkai pajėgtų suveržti korsetą.
Aktorė prisipažino, kad ji labai troško šio filmo, o vaidmenį tiesiog išsikovojo iš režisieriaus Guy‘aus Ritchie‘io: „Aš tiesiog jį medžiojau, tykodavau prie durų, kol jis pagaliau nusileido. Na gerai, juokauju, ne visai taip. Mes šnektelėjome parke ir tai suveikė“. 

G. Ritchie sukurtas Šerlokas Holmsas bus šiuolaikiškesnis, lankstesnių pažiūrų ir labiau linkęs rizikuoti. Be to, jis dažniau panaudos boksininko įgūdžius ir gebėjimus valdyti špagą. Pats režisierius yra įvaldęs kovos menus ir yra didelis jų aistruolis.

Lietuvos kino žiūrovai kriminalinį nuotykių filmą „Šerlokas Holmsas“ išvys jau sausio 1 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1237
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt