Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Artėjant Kalėdoms, nuo slogių minčių apie krizę bei kiaulių gripą išgelbėti gali ir puikus filmas, ypač jei tai – gero humoro kupina komedija. Jų šią žiemą kino teatruose bus kaip niekada gausu. Pirmoji – jau gruodžio 4 d. startuojanti juosta „Viskas įskaičiuota“, kurioje tarpusavio santykių krizę pas Bora Bora saloje įsikūrusį santykių guru bandys įveikti ne tik Džeisono ir Sintijos pora, bet ir trys jų draugų poros. Šmaikščiame filme apie santykių kasdienybę vaidina Vince‘as Vaughnas ir Kristin Davis. Kalėdų laukimą ir brangius šeimos ryšius primins komiška drama „Viskas normaliai“ su Robertu De Niro, Drew Barrymore, Kate Beckinsale. Žmonos netekęs Frenkas tikisi, kad namų tuštumą užpildys Kalėdoms sugrįžę vaikai. Kai vienas po kito paskambinę vaikai praneša neatvyksiantys, Frenkas pats išvyksta aplankyti savo atžalų ir sužinoti, kas gi nutiko jų šeimai. „Viskas normaliai“ premjera – gruodžio 18 d. Į kitokius tarpusavio santykius, kuriuose netrūks ir pikantiško flirto, nukels romantinė komedija „Tai... sudėtinga“. Istorija apie išsiskyrusius Džeinę ir Džeiką, kuriuos po dešimties metų aplanko staiga suliepsnoję jausmai. Kai į jų romaną įsipainioja ir Džeinę įsimylėjęs architektas, trijulė atsiduria banalaus meilės trikampio spąstuose. Nuo sausio 15 d. startuojančioje gyvenimiškoje istorijoje žiūrovai išvys puikią aktorių Meryl Streep, Aleco Baldwino, Steve‘o Martino vaidybą. Vasario 19 d. į kino sales pakvies užkietėję senberniai Johnas Travolta ir Robinas Williamsas, kuriems komedijoje „Seni vilkai“ nesusipratimus ir išbandymus pateiks dvynių priežiūra. Na, o filme „Dantukų fėjus“ raumeningasis Dwayne'as Johnsonas – Uola bus paverstas dantukų fėjumi ir per savaitę trukusią tarnybą įsitikins, koks svarbus ir nelegvas yra šis darbas. Nuotaikinga komedija, kurioje taip pat vaidina „Muzikos garsų“ žvaigždė Julie Andrews, pradedama rodyti vasario 26 d.

Šią žiemą ypatingų dovanų sulauks fantastinių ir veiksmo filmų gerbėjai. Jau nuo gruodžio 18 d. kinuose startuos naujas „Titaniko“, „Svetimų“, „Terminatoriaus 2“ režisieriaus Jameso Camerono darbas „Įsikūnijimas“. Itin ambicingas, brangus, ketverių darbo metų pareikalavęs trimatis filmas vadinamas naujos kartos juosta, kurią žiūrėdami žiūrovai nebeatskirs, kas yra sukurta kompiuteriu, o kur vaidina aktoriai. Nepamirštamus efektus žadanti juosta pasakoja apie įspūdingą Žemės ir fantastinės Pandoros šalies gyventojų susidūrimą. Ne mažiau efektų ir įtikinantį Antikos dievų atgimimą parodys juosta „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ (premjera – vasario 12 d.). Žaibo vagyste įtariamam moksleiviui Persiui tenka ne tik išvengti dievų ir monstrų mūšio, surasti tikrąjį vagį, bet ir atskleisti galingesnę už dievus paslaptį. Naujame du filmus apie Harį Poterį sukūrusio režisieriaus Ch. Columbus filme vaidina Uma Thurman, Pierce‘as Brosnanas, Rosario Dawson ir kt. Vasario 12 d. kinuose pagaliau pasirodys ir ilgai lauktas „Vilkolakis“. Niūri gotikinė juosta pasakoja apie dinugsio brolio ieškoti sugrįžusį Lorencą Talbotą, kuris gimtame kaime sužino ne tik apie žudomus gyventojus, žmogžudystes tiriantį inspektorių, bet ir apie kraupų savo paties likimą. Veiksmo ir paslapčių kupiname „Vilkolakyje“ įspūdingai pasirodo aktoriai Anthony‘is Hopkinsas, Benicio Del Toro, Emily Blunt ir kt.

Savo naują darbą sausio 29 d. pristatys „Žiedų valdovo“ trilogijos režisierius Peteris Jacksonas. Pagal populiarų Alisos Sebold romaną sukurta mistinė drama „Numylėtieji kaulai“ pasakoja apie kaimyno išprievartautą ir nužudytą keturiolikmetę Siuzi. Po mirties savo nuostabiame pasaulyje gyvenanti Siuzės dvasia stebi šeimos pastangas surasti žudiką ir nori, kad jos artimieji pagaliau surastų ramybę. Šioje sukrečiančioje dramoje vaidina aktoriai Markas Wahlbergas, Rachel Weisz, Susan Sarandon, Saoirse Ronan ir kt.

Rusų kino mėgėjų žiemą laukia dvi veiksmo filmų premjeros. „Antikileryje D.K.: meilės kainoje“ buvęs milicijos majoras Filipas Korenevas – Lapinas imasi tirti pasikėsinimo į bankininką bylą, kuri apvers jo gyvenimą aukštyn kojomis, privers susidurti su savo praeitimi ir padovanos tikrą meilę. Gruodžio 11 d. startuojančiame filme vaidina Goša Kucenko, Michailas Jefremovas, Jekaterina Klimova ir kt. Naktinės Maskvos vaizdų, veiksmo, teisingumo netrūksta ir „Juodajame žaibe“. Dovanų iš tėvo nepaprastą, skraidantį, automobilį gavęs studentas Dima po vieno pasiskraidymo tampa tėvo žmogžudystės liudnininku ir nusprendžia tapti kovotoju su blogiu. Filmo su Juozu Budraičiu, Grigorijumi Dobryginu, Jekaterina Vilkova premjera – gruodžio 31 d.

Šį sezoną nepamiršti ir filmų visai šeimai gerbėjai. Per pačias Kalėdas, gruodžio 25 d., į didžiuosius ekranus sugrįš nepakartojamais balsais ir šmaikštumu garsėjanti burundukų kompanija. Juostoje „Alvinas ir burundukai 2“ šįkart prie jų prisijungs žavinga trijų burundukių grupė, kurios vadybininkas pagaliau galės įgyvendinti keršto planą ir populiarumu užtemdyti „Alviną ir burundukus“. Daug muzikos netrūks ir animacinėje lietuviškai dubliuotoje juostoje „Princesė ir varlius“, kurios premjera įvyks sausio 29 d. Klasikinė pasaka apie užburtą varlę ir ją turinčią pabučiuoti princesę šįkart nukeliama į džiazo kupiną Naująjį Orleaną, kur po princesės pabučiavimo nutinka visiškai ne tai, ko tikėjosi princas... Nuostabiame „Walt Disney“ miuzikle lietuviai išgirs dainininkų Manto Jankavičiaus, Jurgos Šeduikytės, Birutės Dambrauskaitės balsus.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 3341
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt