Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Naujausio James Camerono filmo „Įsikūnijimas“ kūrimui ir rinkodarai skirtos bendrosios išlaidos gali sudaryti 500 milijonų JAV dolerių. Iš šios sumos filmo gamybai turėjo atitekti apie 230 milijonų, rašo „NY Times“.

Kino studijos „20th Century Fox“ atstovai kol kas atsisako komentuoti, tačiau jeigu leidinio paskaičiavimai tikslūs, tai reiškia, kad J.Cameronas, sykį jau nufilmavęs patį pelningiausią kino istorijoje filmą („Titanikas“ visame pasaulyje uždirbo 1,8 milijardo JAV dolerių), dabar nufilmavo patį brangiausią filmą kino istorijoje.

Dabar visus jaudina vienintelis klausimas – ar filmas atpirkti milžiniškas investicijas. Mat 80-aisiais filmas „Rojaus vartai“ (angl. „Heaven‘s Gate“) beveik palaidojo filmą sukūrusią kino studiją „Transamerica Corporation“. Tačiau yra keletas priežasčių, kurios „Įsikūnijimo“ kūrėjams leidžia miegoti ramiau.

Kino studija „20th Century Fox“ priklauso kompanijai „News Corp.“, kurios metinė apyvarta siekia iki 30 milijardų dolerių, tad ši kompanija gali atlaikyti ir kur kas rimtesnes nesėkmes, nei galimą „Įsikūnijimo“ žlugimą.

Be to, šia kompanijai filmą finansuoti dar dvi didelės milžinės – „Dune Entertainment“ ir „Ingenous Media“. Jų investicijos į filmą apytiksliais vertinimais turėtų siekti apie 60 procentų viso filmo biudžeto.

Maža to, į filmo kūrimą 14 milijonų investavo pats režisierius J.Cameronas – didžioji dalis šių pinigų buvo skirta sukurti novatorišką kamerų sistemą. Sutartyje numatyta, jog viršijus 300 milijonų biudžetą, režisierius laikinai negaus savo honoraro, kol studijai ir investitoriams neatsipirks visos išlaidos.

Prie filmo gamybos prisidėjo ir japonų elektronikos gamintoja „Panasonic“. Mainais kompanija gavo teisę naudotis visa eile J.Camerono išradimų, skirtų 3D namų sistemoms. Manoma, jog japonų investicija gali siekti 25 milijonus.

Kol kas filmo sėkmę garantuoja režisieriaus J.Camerono vardas. O labiausiai bijomasi, kad originali istorija, pagal kurią sukurtas šis filmas, gali surinkti kur kas mažiau, nei franšizinės juostos, kaip kad „Žiedų valdovas“, „Haris Poteris“, „Karibų piratai“ ir pan. Baiminamasi ir dėl režisieriaus pasirinktų aktorių – filme nevaidina nė viena iš tikro didelė žvaigždė. Tačiau filmo sėkmės atveju, jie taps didžiausiomis žvaigždėmis.

Be to, studija turi paruošusi „slaptą ginklą“: praėjus savaitei po „Įsikūnijimo“ starto, „20th Century FOX“ išleidžia filmo „Alvinas ir burundukai“ tęsinį „Alvinas ir burundukai 2“. Lietuvoje šis filmas bus dubliuotas lietuviškai. Priminsime, kad pirmoji dalis buvo nufilmuota už 60 milijonų ir visame pasaulyje sugebėjo uždirbti 217 milijonų JAV dolerių.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1532
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt