Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Žiemai pagaliau įsibėgėjant – baltu sniegu nukloti miestai ir miesteliai pagaliau primena pasaką – tikrai pajaučiame artėjant Kalėdas. Keista, tačiau niekas – net krizės šešėlis, abejonės dėl kitų metų valstybės biudžeto, baimė prarasti darbą ir kiti kasdienybės baubai – nebeatrodo tokie baisūs ir svarbūs šias savaites prieš gražiausias metų šventes. Ką gi, jas reikia išnaudoti ruošiantis – gaminant eglutės žaisliukus, renkantis dovanas, leidžiant laiką su mylimais žmonėmis. Todėl kvietimas į kino seansą yra dovana, vienu metu padėsianti nušauti du zuikius – susitikti su draugais ir papramogauti.

Kino teatrų repertuaras prieš Kalėdas primena vaišėmis nukrautą stalą – ant jo galima rasti visko, ko geidžia širdis. Šalia savaitės premjerų, kurios darosi vis didesnės ir įspūdingesnės – juk netrukus išvysime ir James Cameron “Įsikūnijimą”, kuriam net aštriadančiai kino kritikai negaili gerų žodžių – sukasi ir seni geri klasikiniai filmai – turime dėkoti Ozo kino salei. Kino centre “Skalvija” – vienas įdomiausių metų filmų – Q. Tarantino juosta “Negarbingi šunsnukiai”, kurioje Antro Pasaulinio karo istorija perrašoma labai jau karantinišku būdų, tačiau taip elegantiškai, kad niekas nė nedrįsta prieštarauti. Tiems, kurie dar nesuspėjo juostos išvysti ankščiau, labai rekomenduojame rasti laiko ir ją pamatyti prieš Kalėdas – padovanosite sau dvi valandas puikaus kino.

Įdomūs seansai kino mėgėjų laukia ir kino teatre “Pasaka”, kur suksis projekto Vilnius – Europos kultūros sostinė rezultatas – trys užsienio kūrėjų filmai  “Vilnius, kurio nepažinau”. Iš tiesų įdomu suprasti, kaip Vilnių mato į jį pirmą kartą atkeliavę žmonės, į ką jie kreipia daugiausiai dėmesio, pagaliau kaip jie Vilnių pristato mums. Projektas vertas dėmesio dar ir todėl, kad tai vienas iš nedaugelio VEKS renginių, kurie turi išliekamąja vertę – o to tikrai negalima ignoruoti.

Didžiuosiuose kino ekranuose savaitės premjeros skirtos veiksmo filmų mėgėjams – juostoje “Nacių eksperimentas” serialo “Kalėjimo bėgliai” žvaigždė D. Purcell į didžiuosius ekranus vėl įžengia kaip brolis, kuriam reikia pagalbos. Šį kartą jis bando išsigelbėti nuo baisaus nacių eksperimento padarinių – kažkur mažame JAV miestelyje nemirštantis nacių profesorius (zombis) laiko savo amžinaisiais įkaitais viena vokiečių emigrantų šeimą, o D. Purcell’io personažas bando juos visus palydėti anapilin. Tai – siaubo juosta, kurioje susipina tokie simboliai kaip mažinaisi nacių režimo blogis, paslaptingų runų prakeiksmas ir daug veiksmo.  Po seanso jausitės panašiai kaip ir po “Zombių žemės” – kurį laiką nenorėsite eiti į tuščias ir apleistas vietas. O visa kita – pagydoma.

Kino industrija nepamiršta ir moterų – jų poreikį romantinėms juostoms patenkins filmas “Asmeniniai Pipos Li Gyvenimai”. Filmas pasakoja apie sėkmingą vidutinio amžiaus moters gyvenimą, kurį ji staiga užsimano keisti. Juk kiekviena moteris ieško egzotiškų ir romantiškų santykių, net jei tenka nukrypti nuo seniau turėtų principų. Juostoje pamatysite daug garsių aktorių ir keletą meilės linijų, daug romantiškų scenų ir kelias senas kaip pasaulis tiesas – meilė nugali viską, bet tam, kad ją rastum, tenka pirmiausia viską nugalėti pačiam. Tačiau “Asmeniniai Pipos Li gyvenimai” tikrai nesiekia pamokslauti – tai filmas, skirtas draugių išvykai į kiną. Vyrai žiūrėdami šią juostą gali jaustis nejaukiai – labai jau mažai dėmesio skiriama jų charakteriams plėtoti. Bet juk tai juosta apie moteris!

Ir nepamirškime vaikų – tų, kurie Kalėdų laukia labiausiai. Galima tik pasidžiaugti, kad graži Kalėdinė akcija kino teatrų pakviesti vaikų globos namų auklėtinius į kiną tęsiasi ir šiemet. O tiems, kurie nusprendė į kiną eiti su savo atžalomis rinktis tikrai yra iš ko: “Kalėdų giesmė”, “Niko – kelias į žvaigždes” ir  jau matytas, bet ne mažiau vertas dėmesio animacinis filmas “Aukštyn” – kad pakiltume į Kalėdas.

Gražios savaitės su kinu. 


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1170
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt