Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Sigourney Weaver liko be galo sužavėta naujuoju režisieriaus Jameso Camerono filmu „Įsikūnijimas“. Filmas, visame pasaulyje pradedamas rodyti jau šį penktadienį, gruodžio 18 dieną, kainavo apie 500 milijonų JAV dolerių  ir yra pirmasis J.Camerono vaidybinis filmas po epinio „Titaniko“.

Prieš baigto montuoti filmo peržiūrą aktorė su kolega Stephenu Langu jaudinosi lyg du paaugliai. „Praėjus trečdaliui filmo S.Weaver tvirtino, jog pamatę šį filmą žmonės tikrai „prileis į kelnes“, nes po vienos nuostabios scenos iš karto seka kita,“ – pasakoja Langas.

S.Weaver „Įsikūnijime“ vaidina botanikę Grace Augustine, kuri studijuoja nuostabią Pandoros planetos augmeniją, trijų metrų ūgio humanoidų Na‘vi gimtojoje planetoje.

Čia Grace susidraugauja su iki juosmens paralyžuotu jūrų pėstininku Džeiku. Abu jie valdo avatarus – žmogaus ir Na‘vi hibridus. Įsijungę į avataro sąmonę jie gali judėti žmonėms nuodingoje Pandoros atmosferoje, bendrauti su Na‘vi.

Pirmą sykį S.Weaver ir J.Cameronas susitiko 1986 metais filmo „Svetimas“ filmavimo aikštelėje. Vaidmuo šiame filme pelnė aktorei jos pirma „Oskaro“ statulėlę.

Ir tik nesenai aktorė prisipažino, kad režisierius Ridley Scottas svarstė galimybę į „Svetimą“ įtraukti ir sekso sceną. „Tai absurdas. Koks žmogus užsiiminės seksu, kai aplinkui bėgioja visus žudantis padaras iš kitos planetos.“ – rėžė tuomet Sigourney Weaver tiesiai režisieriui į akis.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1581
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt