Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kai „Matricos“ trilogijos filosofinės gelmės pagaliau išnarstytos, jos autoriai broliai Wachowskiai prisiminė tą, kas jiems sekasi geriausiai – kovos scenas. Veiksmo filmų genijai, šįkart filme „Nindzė žudikas“ dalyvaujantys kaip prodiuseriai, mums pristatys įspūdingą rytų kovos menų choreografiją ir efektingai stilizuotus specialiuosius efektus. Režisūrai pakviestas James McTeigue, „Matricose“ dirbęs režisieriaus asistentu, o kino žiūrovams geriausiai žinomas pagal savo juostą „V – tai Vendeta“.

„Nindzė žudikas“ visą, rodos, jau mirusį nindzių kino žanrą prikelia naujam gyvenimui. Tai modernus požiūris, tačiau šioje juostoje atiduodama derama pagarba 9-ojo dešimtmečio nindzių filmams: pasikviesta ryškiausia žanro žvaigždė – 61 metų amžiaus japonų aktorius Sho Kosugi. Pagrindinį vaidmenį įkūnija viena ryškiausių dabartinių popžvaigždžių visoje Azijoje. Tai 27 metų amžiaus Jeongas Ji-Hoonas (Vakarams labiau žinomas Raino kūrybiniu pseudonimu). Dainininkas, šokėjas, modelis, aktorius, verslininkas ir dizaineris. Pirmasis korėjiečių aktorius, pakviestas į Holivudo blokbasterius.

Rainas sutinka: apie Japonijos nindzes pasakojantis „Nindzė žudikas“ yra kraugeriškas ir žiaurus filmas. Bet neeilinis. Broliai Wachowskiai aktoriui liepė pamiršti apie save viską: dainininko šlovę, karjerą ir gerbėjų liaupses. „Tu – žudikas“, – kalė jam kasdien į galvą. Įsijautęs į vaidmenį, Rainas tiesiog jame ir gyveno ištisus 8 mėnesius: „Filmavimas pasibaigė, bet jaučiuosi, lyg man vis dar reikėtų kovoti“. Rainas mokėsi kovos menų, jį treniravo bokso, karate, kung-fu ir akrobatikos čempionai iš viso pasaulio. Tarp jų buvo ir Bruce‘o Lee bei Jackie Chano treneriai.

Filmo režisierius šypsosi: žiūrovai nepatikės, kad filme Raino išvaizda nebuvo patobulinta skaitmeniniu būdu. Aktorius 90% triukų ekrane atliks pats. Be dublerių.

Efektingas „Matricos“ kūrėjų darbas „Nindzė žudikas“ Lietuvos kino ekranus pasieks jau sausio 15 d.

 
"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1374
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt