Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šešiasdešimtmetė Meryl Streep, nepasidariusi nė vienos plastinės operacijos, nustebino žurnalistus prisipažindama, jog visai neprieštarauja vaidinti meilės scenose, kuriose moterims paprastai keliami ypatingi reikalavimai.

„Sekso scenos, meilės scenos... Taip, esant tokio amžiaus neįprasta jose filmuotis, neįprasta mylėtis. Tačiau tik pažiūrėkite, kokie mes tamsuoliai! Tačiau, žinote, mes vis dar gyvi. Tai juk aš ir tu, mažuti. Tai autentiška. Manau, svarbiausia – turėti tam tikrą požiūrį ir būti tam tikro amžiaus, kad suprastumei, jog meilė yra juokinga. Mes mylime tai, ką mylime. Nesvarbu, kokia yra to žmogaus figūra. Juk žavu ekrane matyti realius žmones“, - samprotavo Meryl Streep, duodama interviu laikraščiui „The Times“.

Naujame filme „Tai sudėtinga“ aktorei teko suvaidinti vidutinio amžiaus moterį, kuri užmezga romaną su savo buvusiu vyru. Meryl Streep už savo drąsą ir neabejotiną talentą šioje juostoje yra nominuota „Auksiniam gaubliui“ kaip geriausia pagrindinė aktorė miuziklo arba komedijojos kategorijoje. Meryl Streep, Alecas Baldwinas, Steve‘as Martinas – jausmingoje romantinėje komdijoje „Tai sudėtinga“! Žiūrėkite kinuose jau nuo sausio 15 dienos!


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 970
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt