Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kino teatruose rodomas naujausias „Matricos“ trilogijos kūrėjų brolių Wachowskių darbas - „Nindzė žudikas“. Tai įspūdingiausias XXI amžiaus filmas apie nindzes: nepagražinti kovos menai, paslaptingiausių šešėlio karių jėga, ištvermė, greitis ir reakcija.

Šioje juostoje atiduodama derama pagarba 9-ojo dešimtmečio nindzių filmams. Pasikviesta ryškiausia šio kino žanro žvaigždė – 61 metų amžiaus japonų aktorius Sho Kosugi. Pagrindinį vaidmenį sukūrė tarptautinio masto popžvaigždė iš Korėjos - Rain.

Pasak filmo prodiuserio Joelio Silverio, šiame filme svarbiausias yra veiksmas: „Šiuo filmu stengėmės pakilti laipteliu aukščiau už kitus filmus apie nindzes. Norėjome kuo mažiau specialiųjų efektų - siekėme parodyti tai, ką žmonės iš tiesų gali“. Broliai Wachowskiai pasikvietė dvi kino užkulisių legendas: Chadą Stahelskį ir Dave‘ą Leitchą („Matrica“, „V - tai Vendeta“), kurie iš kovos scenos sugeba sukurtį meną, pralenkiantį šokio grožį. Kovos menų aktorius mokė garsiausi bokso, karate, kung-fu ir akrobatikos čempionai iš viso pasaulio - įskaitant ir Bruce‘o Lee bei Jackie Chano trenerius.

Pagrindinis aktorius Rain (Jeongas Ji-hoonas) pats be dublerių puikiai atliko apie 90 % sudėtingiausių triukų. „Jo sportinė forma puiki, jis tiesiog užprogramuotas atlikti tokiems veiksmams“, - pripažino filmo kūrėjus konsultavę kovos menų treneriai.

Pasak filmo režisieriaus Jameso McTeigue, „Nindzė žudikas“ – geras intrigų, kriminalo ir mistikos derinys.  Prodiuseris J. Silveris pritaria, kad tai moderniausias filmas apie nindzes: „Nuostabi vaidyba, įspūdingi kovos menai ir puiki istorija. Mūsų pradinis sumanymas - sukurti klasikinį pasakojimą apie nindzes, tačiau jį pateikti naujai ir netikėtai. Manau, kad tai puikiai pavyko“.

Efektingas veiksmo filmas „Nindzė žudikas“ jau rodomas Lietuvos kino teatruose.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1853
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt