Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Greitai kinuose pasirodysiančio filmo „Elijaus knyga" vienas iš prodiuserių Joelis Silveris pradžioje abejojo, ar pagrindinio vaidmens atidavimas Oskaro laureatui Denzeliui Washingtonui nepakenks pačiam filmui. Anot jo, Afrikos amerikiečio žvaigždė gal ir yra populiari JAV, tačiau kažin ar ji atneš daug pelno filmui viso pasaulio kino teatruose.

Ir tik režisierių Alleno Hugheso bei jo brolio Alberto dėka šis aktorius galų gale buvo pakviestas vaidinti katastrofų ir veiksmo filme. Tačiau jie neneigia, jog turėjo nemenkai pakovoti, kol „Išbandymų dienos" pagrindinei žvaigždei atiteko Elijaus vaidmuo jų filme.

„Denzelis (akt. Denzelis Washingtonas) yra juodaodis ir mes to fakto nenuneigsime. Amerikoje jis yra nežmoniškai populiarus, ko nebūtų galima pasakyti apie jo aktorinę sėkmę visame pasaulyje. Ir to pagrindinė priežastis- jo odos spalva. Šios baimės neslėpė ir kino studijos bosai, kuriems pagrindinis klausimas buvo: „Ar su šiuo aktoriumi bus įmanoma surinkti maksimalų pelną?"", - savo prisiminimais dalijos vienas iš režisierių Allenas Hugesas.

Pats aktorius, kuris per visą savo karjerą buvo apdovanotas net trijomis Auksinio Gaublio bei dvejomis Oskaro statulėlėmis, dėl tokių išreikštų abejonių savo atžvilgiu nelabai pergyveno. Jis tik pabrėžė, koks yra laimingas gyvendamas šia diena ir galėdamas didžiuotis pasiekimais, apie kuriuos anksčiau sau net pasvajoti nebūtų galėjęs leisti.

„Elijaus knyga" pasakoja apie po gamtinių ir žmogaus rankomis sukurtų katastrofų ištuštėjusią žemės planetą. monija atsidūrusi ties išnykimo riba. Jos likimas priklauso tik nuo vienišo kario Elijaus (akt Denzel Washington), kuris saugo knygą, kurioje slypi paslaptis, galinti išgelbėti žmoniją nuo išmirimo. Tačiau vienam įtakingam korporacijos vadovui (akt. Gary Oldman) tai labai neparanku...

Filmas „Elijaus knyga" kinuose nuo sausio 22 d.

 


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1309
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt