Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Tinklapis Examiner.com sudarė dešimties, jų manymu geriausių knygų ekranizacijų, šiais metais pasirodysiančių kino ekranuose. Pirmasis penketukas Lietuvoje startuos jau per ateinančius tris mėnesius:

1. „Numylėtieji kaulai” – režisierius Peteris Jacksonas, režisavęs visą „Žiedų valdovo“ trilogiją;

2. „Dear John” – Lietuvoje šio filmo nepamatysime;

3. „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ – režisierius Chrisas Columbusas, režisavęs bene garsiausius šio žanro filmus „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“, „Haris Poteris ir išminties akmuo“;

4. „Kuždesių sala“;

5. „Alisa Stebuklų šalyje“ – ekscentriškasis režisierius Timas Burtonas.

Trečioje sąrašo vietoje – artimiausia šio sąrašo premjera Lietuvoje – „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“. Šio filmo režisieriaus kėdė, greičiausiai, dėl žanro subtilybių, buvo patikėta, Chris‘ui Columbus‘ui, kuris režisavo tris garsiojo „Hario Poterio“ dalis, filmus „Vienas namuose“, „Ponia Daubtfire“ ir kitus.

Filme vaidina kylanti jaunoji žvaigždė Loganas Lermanas, Rosario Dawson, režisieriaus Quentino Tarantino „mūza“ – Uma Thurman ir buvęs agentas „007“ – Pierce‘as Brosnanas.

Filme pasakojama istorija apie berniuką, kuris ilgą laiką kažkodėl ypatingai mėgo vandenį. Ir vieną dieną paslaptis išaiškėja – dvylikmetis sužino esąs pusdievis – Poseidono sūnus – ir turi padėti sustabdyti kylantį karą tarp Olimpo dievų.

„Persis Džeksonas“ yra penkių dalių knygų serija, aprašanti paprasto berniuko nuotykius, kuris mokosi panaudoti savo ypatingas galias. Tai – senos, legendinės istorijos interpretacija šiuolaikiniame pasaulyje ir daugelis šias filmui pranašauja „Hario Poterio“ sėkmę. Jau pasirodęs filmo treileris ir išplatintos nuotraukos žada, kad ši istorija sudrebins kino ekranus.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1877
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt