Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vasario 14 d.  prasidės Naujieji Kinų metai – išskirtinai masiška ir šurmulinga šventė, audringai pažymima ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje. Tuo metu milijardai žmonių puošiasi raudonais rūbais, mėgaujasi tradiciniais kiniškais patiekalais, leidžia fejerverkus bei tapo rytietiškus palinkėjimus.

Naujųjų Baltojo Metalinio Tigro metų belaukiant, kino centras “Garsas” kviečia į “Kinų kino naktį“. Sausio 29 d., 20 val. egzotiško kino gerbėjai pamatys du nuostabius filmus. Vienas jų - jausmų, choreografijos, vaizdo ir spalvų simbolizmo meistro drama „Auksinės gėlės prakeiksmas“. Šį kino stebuklą būtina žiūrėti didžiajame ekrane, nes televizorius ar kompiuterio monitorius neaprėps režisieriaus Zhang Yimou gigantomanijos, ambicingo stiliaus, madingo dizaino ir spalvų teatro. Filmas buvo nominuotas „Oskaro“ apdovanojimui už geriausią kostiumų dizainą.

Režisierius Chen Kaige juosta “Imperatorius ir žudikas” - filmas, stebinantis didžiuliais užmojais ir masinėmis scenomis. Ši epinė juosta apie deginančią aistrą ir kruviną kerštą kartais lyginama su Williamo Shakespeare’o tragedijomis ir Japonų kino klasiko Akiros Kurosawos filmais. Stulbinančio vizualaus grožio filme vieną pagrindinių vaidmenų atlieka garsioji kinų aktorė Gong Li, 1992 m. pripažinta viena gražiausių pasaulio moterų. 1999 metų Kanų tarptautiniame kino festivalyje filmas nominuotas "Auksinei palmės šakelei" ir apdovanotas prizu "Už techninius efektus".

Su bilietu į Kinų kino naktį - 20 % nuolaida kiniečių restorane "China Town"  (Zikaro g. 46)  sausio 30 - 31 d.


Kino centro "Garsas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1405
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt