Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Uma Thurman tokia geisminga ir gundanti net tada, kai ant jos veido rangosi 75 gyvatės,“ – tokiais žodžiais aktorę apibūdino garsusis kino režisierius Chris Columbus.

C.Columbus garsią aktorę pasirinko Medūzos, užburtos mitologinės būtybės su garbanomis iš gyvačių, vaidmeniui naujausiame savo filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“.

Garsaus režisieriaus filmografijoje įrašyti pagyrimai už pirmų dviejų filmų apie Harį Poterį režisavimą bei už per bene kiekvienas Kalėdas kartojamą „Vienas namuose“. C.Columbus sako, kad galimybė sukurti savaip įsivaizduojamą Medūzos personažą buvo vienas iš lemiamų veiksnių  imtis „Persio Džeksono“ projekto. Filmas sukurtas pagal rašytojo Ricko Riordano populiarios knygų serijos pirmąją novelę.

„Galimybė naudoti kompiuteriu pieštas gyvates kartu su realia aktore buvo pirmas mane sužavėjęs efektas“ - sako režisierius. Režisierius pamena, kad vaikystėje mitologinė Medūza buvo labiausiai jį gąsdinantis sutvėrimas. Žiūrėdamas senuosius filmus, vėliau režisierius suprato, kad čia Medūzos neatrodė pakankamai realios, o jos istorija nepakankamai išvystyta.

Remiantis rumunų poetu Ovidu, Medūza buvo nuostabaus grožio, nekalta dvasininkė, kurią Atėnės šventykloje išprievartavo jūrų dievas Poseidonas. Atėnė įtūžusi, kad jos šventykla suteršta, nubaudė Medūzą paversdama jos nuostabius, ilgus plaukus gyvatėmis, o vos pažvelgė į deivės akis, vyrai virsdavo akmeniu.

Tokią Medūzą – kaip tikrą pabaisą – žino dauguma kino žiūrovų. Režisierius pasikvietė Umą Thurman, vaidinusią Q.Tarantino filmuose „Bulvarinis skaitalas“, „Nužudyti Bilą“ – tikisi, kad ji suteiks įvairumo šiam sudėtingam personažui. U.Thurman buvo pirmoji aktorė, kurią režisierius pasirinko vaidinti filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“. Aktorei paaiškinęs, kodėl ją pasirinko vaidinti siaubūnę, režisierius pasauliui pareiškė, kad „su Uma jūs gausite papildomą dozę gašlumo ir užsispyrimo.“


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1246
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt