Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Johnas Travolta rimtai svarsto galimybę ilgesniam laikui nusiskusti galvos plaukus. Tokios mintys pradėjo kirbėti po to, kai parodydamas savo plikę filmo „Linkėjimai iš Paryžiaus“ filmavimo aikštelėje, aktorius sulaukė gausaus moterų dėmesio .

Anot Johno Travoltos, plikės bei smailios barzdelės derinys sužavėjo ne tik jo žmoną Kelly Preston, bet ir visas likusias sutiktas moteris.

„Tai buvo gana radikalus išvaizdos pokytis ir aš nežinojau, ką apie tai pagalvos kiti žmonės. Tačiau, mano nuostabai, ne tik Kelly (akt. žmona Kelly Preston) liko pakerėta, bet net ir 99 proc. internetinės apklausos dalyvių pasisakė už mano naująjį įvaizdį. Todėl nuo šiol ilgesnį laikotarpį būsiu nusiplikinęs ir barzdotas. Ir visa tai- vien tik dėl dėmesio, kuris mane tikrai labai pamalonino“, - savo išvaizdos pokyčių sėkme gyrėsi „Bulvarinio skaitalo“ žvaigždė Johnas Travolta.

Savo naujausiam filme „Linkėjimai iš Paryžiaus“ Johnas Travolta pasirodo kartu su jaunuoju aktoriumi Jonathanu Rhysu Meyersu. Filme jaunas JAV ambasados Paryžiuje darbuotojas (Jonathan Rhys Meyers) drauge su amerikiečių šnipu (Johnu Travolta) gelbės miestą nuo teroristų išpuolio.

Filmas „Linkėjimai iš Paryžiaus“ kinuose nuo vasario 5 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 964
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt