Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Režisieriui Chris Columbus pradėjus ieškoti scenaristo galinčio padėti parašyti scenarijų kino filmui pagal populiarią Rick Riordan knygą  „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“, jis pirmiausia kreipėsi į Craig Titley – filosofijos mokslų daktarą, puikiai išmantį mitologiją.

Tačiau kai garsusis „Hario Poterio“ režisierius ir jo pasirinktas scenaristas ėmė nagrinėti knygos detales, jie pamatė, kad turės pakeisti vieną dalyką, neturintį nieko bendro su mitologija.

Didžiausias nukrypimas nuo knygos filme yra pagrindinio veikėjo amžius – knygoje jis labai jaunas, jaunesnis net už Harį Poterį. „Pagrindinis herojus knygoje yra vos devynerių. Tad abu su režisierium vienbalsiai šį herojų „pasendinome“ iki septyniolikos metų,“ – sako Craigas.

Režisieriaus C. Columbuso dukra nuo pat knygos pasirodymo yra aistringa Persio Džeksono gerbėja. Persis – rašytojo R.Riordano fantastinės knygos, pasakojančios apie šiais laikais vykstančias Graikų dievų intrigas ir machinacijas, pagrindinis herojus. Režisierių ypač sujaudino, kad abu – Persis Džeksonas ir jo dukra – kenčia nuo disleksijos (gebėjimo skaityti sutrikimo).

Knygoje paauglys pusdievis Persis, kuris yra jūrų dievo Poseidono sūnus, klaidingai apkaltinamas pavogęs dėdės Dzeuso žaibą ir siunčiamas ieškoti tikrojo nusikaltėlio.

C. Columbusas tikisi, kad šiuolaikiniai atributai filme pakurstys jaunimo susidomėjimą klasikine mitologija, kur Olimpo dievų pasiuntinys, sielų palydovas į kitą pasaulį – Hermis – dėvi ne senus sparnuotus sandalus, o „Converse All-Stars“ sportbačius.

"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1092
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt