Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Kino mylėtojai žino, kad Uma Thurman – blondinė. Arba šatenė. Išskyrus „Bulvarinį skaitalą“, kur ji – brunetė. Ne kiekviena aktorė gali sau leisti tokią atspalvių ir stilių įvairovę be žalos savo išvaizdai. U.Thurman veido bruožai tiek universalūs, kad net 75 nuodingos gyvatės neįgali pakenkti jos grožiui – sutikusi vaidinti filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ šįkart aktorė savo įvaizdį keičia kur kas kardinaliau.

Praeitą rudenį nutraukusi sužadėtuves su milijonieriumi Arpadu Bussonu, U.Thurman viena buvo neilgai. Nesenai paparaciams pavyko susekti 39-ių metų moterį viename Niujorko parkų besibučiuojančią su simpatišku mėlynakiu vyriškiu, kuris pasirodė esąs... jos buvęs sužadėtinis. Po išsiskyrimo buvusiai porelei pavyko išsaugoti draugiškus santykius, todėl niekas nenustebo, kai sausio pradžioje U.Thurman ir A.Bussonas kartu pasirodė viename Londono klubų. Bučiniai parke tik patvirtina apie tai, kad porą vėl jungia kur kas šiltesni jausmai, nei draugystė.

„Uma tokia jausminga ir gundanti, kad žiūrėdamas  jai į akis pamiršti apie tai, kad ant jos galvos beveik šimtas gyvačių“ – prisipažįsta režisierius Chrisas Columbusas. Jo naujas filmas  „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ į didįjį ekraną sugrąžina užburiančius, stebuklingus ir nepelnytai pamirštus senosios Graikijos mitus. Vienas iš pagrindinių vaidmenų, žymios Medūzos Gorgonos vaidmuo, atiteko U.Thurman. Naujame C.Columbus filme U.Thurman herojė gali paversti akmeniu kiekvieną, pažvelgusį jai į akis. Realiame gyvenime žvaigždė paprastiems mirtingiesiems sukelia panašią reakciją: kas nesustingtų, jei Uma Thurman praeitų šalia?


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1053
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt