Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sarah Jessica Parker vienam iš bulvarinių leidinių atskleidė, jog besifilmuojant komedijoje „Kur po velnių tie Morganai?“ ją apspardė karvė.

Aktorei gan sunkiai sekėsi perimti kaimo gyvenimo nuotaiką filmuojant „Kur po velnių tie Morganai?“, kuriame ji vaidina kartu su Hugh Grantu. Dar labiau ją nuliūdino, kai prodiuseriai nusprendė filme palikti nevykusį susitikimą su gyvūnu paskutinėje scenoje.

„Nelabai mane gundė karvės melžimas, jodinėjimas arkliu ar šaudymas iš ginklo. Mano galvoje sukosi daug idėjų ir įvairių minčių, bet nė viena iš jų nebuvo susijusi su karvių melžimu. Negana to, viena iš tų karvių man dar ir įspyrė, o prodiuseriai tą sceną paliko filme, tam kad visi galėtų pasigrožėti mano nesėkme. Bet manau, kad tas gyvūnas vėliau suprato keblią mano padėtį ir kad aš nesu jos aplinkos žmogus“, - nesklandumais patirtais kaime dalijosi „Sekso ir miesto“ žvaigždė.

Nepaisant nesėkmingo susidūrimo su galvijais, aktorė labai džiaugėsi galėjusi išpildyti savo seną svajonę - vaidinti kartu su Hugh Grantu.

44-erių metų aktorė ir trijų vaikų mama tinklaraščiui parade.com papasakojo: „Bandžiau gauti pagrindinius vaidmenis filmuose „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ ir „Devyni mėnesiai“ - juose  pagrindinį vyro vaidmenį atliko Hugh Grantas. Manau, kad norėjau būti jo partnere bet kokioje romantinėje komedijoje dar nuo tos dienos, kai amerikietės sužinojo apie Hugh Grantą ir jį įsimylėjo“, - susižavėjimo britų kino žvaigžde neslėpė Sarah Jessica Parker.

„Kiekvieną kartą bučiuodama Hugh Grantą, aš jam pabrėždavau, kad tai darau vardan visų Amerikos moterų“, - šmaikštavo aktorė.

Romantinė komedija „Tai ku po velnių tie Morganai?“ pasakoja apie tobulą gyvenimą susikūrusią porą iš Manheteno. Jie dirba svajonių darbus, gyvena svajonių namuose, jų draugai - rinktinė publika... Jų gyvenime trūksta tik tobulos santuokos. Tačiau santuokos problemos nublanksta prieš išbandymą, kurį jiems atneša likimas: pora tampa užsakomosios žmogžudystės liudininkais.

„Tai ku po velnių tie Morganai?“ - kinuose nuo vasario 5 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 930
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt