Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Septyniolikmečiui „Saulėlydžio“ aktoriui ir „Teen Choice“ apdovanojimo laimėtojui Taylorui Lautneriui nuo šiol teks dalintis geriausiai apmokamo paauglio aktoriaus titulu su kolega Loganu Lermanu.

Aktorių Loganą Lermaną dabar kankina klausimas, kuris kyla ir sėkmingiems paaugliams aktoriams, ir krepšinio genijams: kuriuo keliu pasukti – į koledžą ar į darbą? Paauglys žino, jog kol kas nori likti kino pramonėje. Ir ne vien tik kaip aktorius. „Vienintelis dalykas, kurį norėčiau veikti gyvenime, yra filmai“, - sako iš Los Andželo kilęs aštuoniolikmetis. Tačiau jaunuolis dvejoja, kad galbūt šis kelias – dar nėra jo tikrasis pašaukimas.

Jaunuolis jau dirbo kartu su vyresnėmis žvaigždėmis – Russellu Crowe ir Christianu Bale‘u filme „Traukinys į Jumą“; su Melu Gibsonu filme „Patriotas“, tačiau sako, kad daugiausiai vaidybos triukų išmoko iš Jimo Carrey filmuojant „23“. „Iš Jimo išmokau, kaip įkūnyti personažą ir įsijausti į sceną“ – giria mokytoją L. Lermanas.

Vos po savaitės jaunojo aktoriaus vaidybą galėsime įvertinti didelio biudžeto nuotykių juostoje „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“, kur vaikinui patikėtas pagrindinis vaidmuo – graikų dievo Poseidono sūnus, gimęs ir užaugęs šių laikų Amerikoje.

Filmas sukurtas pagal pirmą novelę iš penkių, be galo populiarių Ricko Riordano knygų. Filmą režisavo Chris Columbusas, patenkantis į visų laikų pelningiausių kino kūrėjų sąrašą („Vienas namuose“, pirmosios „Hario Poterio“ dalys).

Be abejonės, sėkmės atveju, „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ sulauks tęsinio. „Pasirašiau sutartį bendradarbiauti mažiausiai trijuose šios serijos filmuose“ – sako L. Lermanas. Šiuo metu  jaunasis aktorius yra abiturientas ir svarsto apie koledžą.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1601
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt