Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Likus mažiau nei mėnesiui iki svarbiausiu metų kino renginiu Lietuvoje tituluojamo festivalio „Kino pavasaris“, kino teatras „Pasaka“ primena žiūrovų pamėgtus festivalio filmus ir pristato programą „Kino pavasario“ belaukiant“ .

Nuo vasario 23-osios penkiolika festivalio žiūrovų pamėgtų filmų pradės skaičiuoti likusias dienas iki festivalio, kuris vyks kovo 18 – balandžio 2 dienomis. „Kino pavasaris“ apsilankys ne viename Lietuvos kino teatre, o tarp jų - ir „Pasakoje“.

„Per penkiolika metų kartu su „Kino pavasariu“ užaugo nauja kino mėgėjų karta, festivalis žiūrovus mokė žiūrėti, mąstyti ir jausti. Ši karta padėjo atsirasti ir kino teatrui „Pasaka“, - teigia kino teatro programos sudarytoja Andrė Jarutytė. - Su nostalgija visi prisimename tuos vakarus, kai išėjus iš kino salės jau gali užuosti pavasarį, tad surinkome įvairaus žanro filmų, rodytų ankstesniuose „Kino pavasariuose“ ir kviečiame visus kartu laukti šio kerinčio meto“.

Į programą „Kino pavasario“ belaukiant“ penkiolika filmų pateko neatsitiktinai – būtent tiek metų šiemet sukanka pačiam festivaliui.

Joachimo Triero „Repriza“, tapusi kone kultiniu sostinės jaunimo filmu, pasakoja apie Norvegijos jaunąją kartą, rašytojų gyvenimą, kančias, meilę, draugystę ir gyvenimą. Programoje bus pristatytas ir 2003-aisiais „Kino pavasaryje“ rodytas seksualus, nostalgiškas, aistringas, poetiškas, intymus ir skandalingas režisieriaus Bernardo Bertolucci filmas „Svajotojai“.

Ne mažiau provokuojančiu kūriniu galima laikyti ir komišką Samo Garbarski dramą „Irina Palm“. Pagrindinę heroję įkūnija praeityje skandalais dėl narkotikų bei draugystės su  „The Rolling Stones“ išgarsėjusi Marianne Faithfull. Ji vaidina už anūko gydymą negalinčią sumokėti moterį, kuri įsidarbina „parduotuvėje“ „Sexy World“.

Programa primins ir du režisieriaus Wong Kar Wai filmus. Dainininkės Norah Jones kino debiutu tapusi romantiška drama „Mano vaivorų naktys“ pasakoja apie kelionę, kuri padeda suprasti tikrąjį meilės skonį. Kitame režisieriaus darbe, pasakiško grožio vaizdais ir kostiumais žavinčiame filme „2046“, įvykiai vyksta ateityje, kurioje skleidžiasi tarp traukinio keleivio ir traukinio palydovės-robotės.

Kino teatras „Pasaka“ primins ir vieno populiariausių „Kino pavasario“ režisierių Kim Ki-duko filmus: „Lanką“ ir „Tuščius namus“, 2005-aisias pelniusius festivalio žiūrovų simpatijų prizą.

Skaudus, bet gyvenimo šviesą ir meilę spinduliuojantis filmas „Gyvenimas gražus“ italui Roberto Benigni atnešė pasaulinį pripažinimą. Šis, kitoks filmas apie holokaustą, nepaliko abejingų ir kino mėgėjų „Kino pavasaryje“.

Programoje bus parodyta ir apie neribotus žmogaus sugebėjimus pasakojanti tikrai įvykiais paremta Juliano Schnabelio drama „Skafandras ir drugelis“.

Kita tikroviškumu spinduliuojanti ir įtikinanti istorija – Kanų kino festivalyje „Auksine palmės šakele“ apdovanotas improvizuotų situacijų filmas „Tarp sienų“ apie sunkiai mokyklos suole sutramdomą paauglystę.

Kino teatras „Pasaka“ primins Jude’o Law ir Michaelo Caine’o katės-pelės žaidimą filme „Seklys“ bei šėtono ir dievo dvikovą po „Kino pavasario“ ypač išpopuliarėjusiame danų filme „Adomo obuoliai“.

Kai kurie iš programos filmų jau kurį laiką puošia kino teatro „Pasaka“ repertuarą, tačiau jų sėkmės kelias prasidėjo būtent „Kino pavasaryje“.

Tai - pirmą kartą vykusios konkursinės festivalio programos nugalėtojas – bulgarų filmas „Pasaulis yra didelis, o išsigelbėjimas slypi už kampo“ ir itališku desertu vadinama Gianni di Gregorio komedija „Rugpjūčio šventė“.

Programa „Kino pavasario“ belaukiant“ kino teatre „Pasaka“ vyks iki kovo 18 dienos.


Kino teatro "Pasaka" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1705
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt