Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Filmo „Kartą Romoje“ režisierius Markas Stevenas Johnsonas kino pasaulyje yra labiau žinomas kaip populiarių komiksų „Drąsiaširdis“ ir „Tamsos baikeris“ adaptuotojas. Tokios komedijos, kaip „Kartą Romoje“, šiam režisieriui nebūdingos.

Pats M.S. Johnsonas juokauja, kad šioje romantinėje komedijoje, skirtingai nuo iki šiol jam patikėtų filmų, „nė viena galva nesprogo ir naktį niekas nelakstė motociklu“. Tačiau iš tikro su „Kartą Romoje“ M.S.Johnsonas grįžta prie savo karjeros ištakų. „Savo karjerą kine pradėjau nuo komedijos, parašiau scenarijų filmui „Seni bambekliai“ ir šiam žanrui visuomet jaučiau nostalgiją,“ – tvirtina režisierius.

M.S.Johnsonas ir filmo prodiuseris Gary Fosteris daug laiko praleido vertindami ir šlifuodami šią komediją. „Norėjau padaryti komediją su romantika, o ne romantinę komediją. FIlmuoti buvo be galo linksma ir manau, kad filme  sulaužėme daugybę stereotipų, apibūdinančių „romantinę komediją““, - sako režisierius M.S. Johnsonas.

Filme pasakojama apie vienišą niujorkietę menotyrininkę Betę, kuri atvyksta į sesers vestuves Romoje. Fontane ji pamato keletą retų ir tuo pačiu vertingų monetų. Išgriebusi monetas iš „Meilės fontano“ labai gretai Betė sulaukia pačių įvairiausių vaikinų dėmesio. Nuovoki mergina, greitai suvokia, kad tokio dėmesio kaltininkai yra pinigėliai, išgriebti iš fontano, ir priklausantys jos naujiems aktyviems gerbėjams.

 


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1010
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt