Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Didžiausia pasaulyje animacinių filmų gamintoja, kino kompanija „DreamWorks Animation“, artimiausiems trims metams ruošia visą seriją naujų animacinių filmų! Iš čia pasaulį išvydo „Šrekas“, „Madagaskaras“, „Monstrai prieš ateivius“ ir „Kung Fu Panda“. Tarp būsimų studijos darbų yra ir jau žinomų projektų tęsiniai, ir naujos originalios istorijos. Taigi, kas mūsų laukia?

1. „Obermaindas“ (Oobermind). Scenarijų filmui pateikė aktoriui Benui Stilleriui priklausanti kompanija „Red Hour Films“. Tai savotiška satyra apie superherojus tokiems filmams, kaip „Nerealieji“. Pagrindinį blogiuką, po pergalės prieš amžiną priešą puolusį į depresiją, įgarsina Robertas Downey jaunesnysis. Jo personažas ras sau naują priešininką, bet štai nesėkmė – tas taip pat užsimano tapti blogiuku.

2. Balandžio pradžioje kino kompanija Lietuvoje pradeda rodyti 3D animacinį filmą „Kaip prisijaukinti slibiną“ (How To Train Your Dragon), sukurtą pagal rašytojos Cressidos Cowell knygas. Animacinis filmas „Kaip prisijaukinti slibiną“ – tai pasakojimas apie paauglį Hikapą iš karingos vikingų genties, kuri jau daugelį metų kovoja su slibinais. Hikapas turi užaugti stipriu ir narsiu kariu, tačiau jam nelabai artimos savo tautos tradicijos. Sykį berniukas akis į akį susitinka su slibinu ir jo pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis, genties vado sūnus ir sužeistas slibinas tampa draugais. Lietuviškai herojus įgarsino Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Cicėnas, Vytautas Rumšas, Giedrius Savickas, Agnė Kaktaitė ir kt.

3. Birželio pradžioje Lietuvos kino teatruose mūsų laukia ketvirtoji ir jau paskutinioji „Šrekiados“ dalis - „Šrekas. Ilgai ir laimingai“ (Shrek. Forever After). Naujojo filmo režisierius – Mike Mitchell. Originalo kalba mylimus herojus įgarsino ta pati aktorių kompanija: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz ir kiti. Filmas bus taip pat dubliuotas lietuviškai ir pirmą kartą nustebins žiūrovus 3D vaizdais.

4. O štai apie rudaplaukį žaliojo milžino draugą – batuotą katiną, kalbantį Antonio Banderas balsu, „DreamWorks“ suks atskirą filmą – „Batuotas katinas Pūkis“. Siužeto pagrindu bus paimti įvykiai vykę iki katino pasirodymo antrajame „Šreke“. Mūsų laukia nauji herojai ir meilės istorija (širdies damą vardu Kitty įgarsins Salma Hayek) – ten bus visko! Kartu su mylimąja ir Kliunkiu Pliumpiu mūsų herojus mėgins pavogti auksinius kiaušinius dedančią žąsį.

5. Kitų metų vasarą tęsis simpatiškosios Kung Fu Pandos nuotykiai filmo tęsinyje „Kung Fu Panda: The Kaboom of Doom”. Šį kartą naujas piktadarys su neįtikėtiną griovimo galią turinčiu ginklu grasina pačiam Kung Fu egzistavimui. Savo balsus filmo herojams, kaip ir anksčiau paskolins aktoriai Jackas Blackas, Dustinas Hoffmanas, Angelina Jolie, Jackie Chanas, Sethas Rogenas ir Lucy Liu.

6. „The Guardians“. Šiuolaikinė pasaka dar neišleistos Williamo Joyce‘o knygos motyvais, kuris savo laiku yra parašęs „Susipažinkime su Robinsonais“.  Filmo herojai bus tokie vaikų mėgiami personažai kaip Santa Klausas, Velykų zuikis, Dantukų fėja, Jackas Frostas ir Sausainiukas matytas „Šreko“ filmuose. Visi kartu jie priešinsis vienam blogiukui, o būtent – senai piktajai dvasiai, kuri nori panardinti pasaulį į amžinąją tamsą.

7. „Madagaskaras 3“. 2012 gegužę pasaulio kino teatruose turėtų pasirodyti trečioji iš zoologijos sodo pabėgusių gyvūnų nuotykių dalis. Liūtas Aleksas, zebras Martis, žirafa Melmanas, begemotė Gloria ir pingvinai iš Afrikos persikels į Europą ir visa tai keliaujančio cirko dėka.

8. 2012 lapkričio 12 dieną „DreamWork“ planuoja iš karto pristatyti net tris naujus animacinius filmus. Pirmas iš jų „The Croods“ – komedija apie urvinio žmogaus gyvenimą, kurią filmuos režisierius Chrisas Sandersas. Pagrindinio herojaus šeima klaidžioja po pasaulį ieškodama naujų namų. Kelyje, be abejo, jų laukia įdomūs susitikimai ir įvairiausi nuotykiai.

9. Antrasis – „Truckers“, tai garsaus rašytojo Terry Pratchetto to paties pavadinimo knygos ekranizacija, iš knygų trilogijos „The Books of the Nomes“. Projektą režisuos „Lūšnynų milijonieriaus“ scenaristas Simonas Beoufoy. Viename prekybos centre tiesiai po pirkėjų kojomis gyvena miniatiūrinės būtybės. Miniatiūrinių centro gyventojų pirkėjai netgi nepastebi, o jiems prekybos centras – visa visata. Tačiau pribręsta akimirka ir herojams tenka palikti gimtąsias vietas ir ieškoti naujų namų ir... naujų žinių.

10. Ir pagaliau trečias bei paskutinis iš suplanuotų premjerų tą pačią dieną ir paskutinis mūsų sąraše animacinis filmas pirminiu pavadinimu, kuris dar gali keistis „Super Secret Project“, papasakosiantis apie tai ką iš tikro apie mus galvoja vaiduokliai.

Animacinis lietuviškai dubliuotas filmas „Kaip prisijaukinti slibiną“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti balandžio 2 dieną. Bus ir 3D formate.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1810
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt