Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

"Transporterio 2" ir "Nerealiojo Halko" režisierius Louisas Leterrieris pasinėrė į mitologiją. Jis metė iššūkį mitinėms būtybėms ir balandį žiūrovams pristato įspūdingą nuotykių epą "Titanų susidūrimas". Tai 1981-aisiais pasirodžiusio to paties pavadinimo filmo perdirbinys. Įsimintiną veiksmo pramogą  kino mylėtojai galės stebėti įspūdingų 3 D technologijų pagalba.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko žiūrovams puikiai pažįstami aktoriai: Samas Worthingtonas, Ralphas Fiennesas, Liamas Neesonas, Gema Arterton, Alexa Davalos.
 
Įspū­din­ga fan­tas­ti­nė veiks­mo juos­ta at­skleis žmo­nių ko­vą su Die­vais. Žmonių ir Dievų susidūrimas gali atrodyti beviltiškas, o Dievų tarpusavio kova gali pražudyti Žemę. Visagalio Dzeuso (akt. Liamas Neesonas) ir Danajos sūnus Persėjas (akt. Samas Worthingtonas), kuris dėl savo įsitikinimų ir jausmų "spjovė" į jau nusistovėti spėjusias taisykles, iškeliauja į tolimą žygį, kur turi susikauti su požeminės karalystės vadovu (akt. Ralphas Fiennesas) bei apsaugoti Dzeusą. Dzeuso (akt. Liamas Neesonas) sūnus dėl mylimosios princesės Andromedos (akt. Alexa Davalos) yra pasiruošęs įveikti bet kokią kliūtį.

Fantastinis nuotykių epas „Titanų susidūrimas“ kinuose pradedamas rodyti nuo balandžio 16 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1491
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt