Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Dėl vaidmens filme „Grobuonys“ (angl. “Predators”), kuris taps žinomos filmų serijos tęsiniu, aktorius Adrienas Brody buvo priverstas atsisakyti daugelio malonumų, taip pat ir sekso. Pagrindinio vaidmens atlikėjas tokį prisipažinimą padarė leidiniui „Sci-Fi Wire“.

„Kiekvieną vakarą atlieku savotišką ritualą: skaitau išgyvenimo laukinėje gamtoje instrukcijas ir analizuoju specialiųjų pajėgų treniruotes. Medituoju ir buvau priverstas laikytis griežtos dietos: negerti alkoholio, nevalgyti cukraus. Atsisakiau netgi sekso,“ – pasiskundė aktorius.

Visi šie apribojimai padėjo jam priaugti beveik 13 kilogramų raumenų. „Žinoma, tai ne pats svarbiausias dalykas mano herojui. Vaidinti mane pakvietė ne dėl treniruoto kūno. Tačiau man svarbu geriau įsijausti į samdinio vaidmenį. Juk ne vien raumenų pagalba galima nugalėti kitos planetos medžiotoją su energetiniu ginklu ir didele aukų persekiojimo patirtimi. Reikia jį pergudrauti,“ - pabrėžė A.Brody.

Filmo siužetas sukasi apie internacionalinį žudikų būrį, kurie patys tampa medžioklės objektais savo gimtojoje „Grobuonių“ planetoje.

Be Adrieno Brody filme dar vaidina Laurence Fishburne, Topher Grace, Alice Braga, Oleg Taktarov ir Danny Trejo (dažnas veidas Roberto Rodriguezo filmuose).


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1223
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt