Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Po „Įsikūnijimo“ sėkmės Holivude aktorius Samas Worthingtonas vadinamas naująja veiksmo filmų žvaigžde. Australietis pastaruoju metu sulaukia vis rimtesnių kino pasiūlymų. Neseniai jį matėme pagrindiniuose vaidmenyse „Terminatorius. Išsigelbėjimas“ ir „Įsikūnijimas“, o netrukus Lietuvos kino teatrus pasieks įspūdingas nuotykių epas „Titanų susidūrimas“.

Šiame Louiso Leterrierio fantastiniame veiksmo filme Worthingtonas vaidina žymų graikų herojų Persėją, Dzeuso ir Danajos sūnų. Jo personažas, Dievo sūnus, augintas kaip paprastas žmogus, nepajėgė apginti savo šeimos nuo mistinio požeminio pasaulio valdovo Aido, todėl išsiruošia į labai pavojingą kelionę, norėdamas jį nugalėti. Keliaudamas Persėjas sutinka ir pamilsta princesę Andromedą, dėl kurios yra pasiruošęs įveikti bet kokią kliūtį.

„Aktorius Samas Worthingtonas šiame sudėtingame vaidmenyje turėjo suderinti kilnią ir jautrią širdį bei tvirtą, raumeningą kūną. Jam puikiai tai pavyko. Neįsivaizduoju kito tokio aktoriaus, kuris taip tiksliai būtų įkūnijęs mitologinę būtybę. Jo sukurtas Persėjus šioje juostoje labai veržlus ir ryžtingas.“, - pasakojo filmo režisierius Louisas Leterrieris. Jis džiaugėsi, kad šis aktorius priverčia patikėti, kad jame glūdi dieviška siela.

S. Worthingtonas teigė, kad Persėjus, panašiai, kai ir jo herojus „Įsikūnijime“ ar „Terminatoriuje“ siekia suvokti, kas jis toks yra ir kuo galiausiai nori tapti savo tikslo pusiaukelėje. „Toks charakterio dvilypumas mane labai intriguoja“, - sakė veiksmo filmų žvaigždė.    

Fantastinis nuotykių epas „Titanų susidūrimas“ kinuose pradedamas rodyti nuo balandžio 16 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1074
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt