Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pats „pelningiausias“ Holivudo režisierius James Cameron leidinio „The Hoolywood Reporter“ surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo apie artimiausius ateities planus, kuriuose „Įsikūnijimo“ tęsinio filmavimams vieta kol kas nenumatyta.

„Įsikūnijimo“ režisierius J.Cameron ir prodiuseris Jon Landau pareiškė, kad iki tęsinio pasirodymo kino ekranuose reiks palaukti nemažiau kaip tris-pusketvirtų metų. „Iki filmo tęsinio pasirodymo kino ekranuose žmonės jau bus spėję pamiršti pirmąją dalį. Ne taip, kaip, pavyzdžiui su filmu „Geležinis žmogus 2“, kuris į kino teatrų ekranus žengia praėjus vos metams nuo pirmosios dalies pasirodymo“ – paaiškino režisierius.

Jau žinoma, kad „Įsikūnijimas“ gali tapti trilogija. „Žiūrint iš verslo pusės, logiškiausia kurti dviejų arba trijų dalių epopėją. Augmenija ir gyvūnija sukurta CGI (angl. Computer Generated Imagery) technologijos pagalba, pagrindinių personažų skeletų ir raumenų architektūra – viskas kainavo pasakiškus pinigus. Būtų kvaila nepanaudoti to dar vieną kartą,“ - pareiškė J. Cameronas.

Vos po trijų savaičių, balandžio 22d. – Žemės Dieną – prekyboje pasirodys licencijuoti filmo „Įsikūnijimas“ DVD ir Blue-Ray diskai. Tą pačią dieną startuoja ir socialinis J.Camerono projektas „Įsikūnijimas“, kurio tikslas – augmenijos išsaugojimas Žemėje. Programos „Įsikūnijimas“ metu visame pasaulyje bus pasodintas milijonas medžių.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1254
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt